311 623 447 info@domov-beroun.cz
Gabriela Vyskočilová DiS.

Gabriela Vyskočilová DiS. sekretariát

+420 773 222 645
vyskocilova@domov-beroun.cz

„ Má práce mi přináší radost “ Jmenuji se Gabriela Vyskočilová a do světa realit jsem pronikla v roce 2012, kdy jsem začala pro realitní kancelář Domov v.o.s. pracovat jako asistentka. Dodnes je administrativa, chod kanceláře a komunikace s příslušnými úřady, mou hlavní pracovní pozicí. Připravuji veškeré podklady, které každý obchod s nemovitostmi provází, organizuji a sjednávám schůzky a starám se o naše klienty.

Jelikož jsem společenská a komunikativní a velmi ráda se setkávám s novými lidmi, dostala jsem příležitost vyzkoušet si i práci makléřky. Specializuji se především na pronájmy bytů a domů v Berouně, kde také od dětství žiji a bydlím, a proto berounskou lokalitu velmi dobře znám. Mnohokrát už se mi podařilo pomoci lidem v jejich nelehkých životních situacích a najít jim nový domov. Jejich spokojenost, poděkování a úsměv jsou pak pro mě tou největší odměnou.

Reference: Monika Merhoutová10.01.2019Dobrý den paní Vyskočilová, Byla jsem s Vámi moc spokojená a taky jsem ráda, že to dobře dopadlo :-).
Zjistit více

Reference: Dagmar Pálová21.06.2017Děkuji za tip na pomoc s vyplněním formuláře pro Finanční úřad. Paní Vyskočilová byla včera skvělá, měla to hotové za chvíli a moc mě to pomohlo. Mějte se pěkně. Srdečně Vás zvu na kávu na naši novou chatu. :-) Dagmar Pálová
Zjistit více

Pronájem
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Nepilova
Druh: Byty
8.000 / měsíc
Detail nabídky
Pronájem
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, V Hlinkách
Druh: Malé objekty, garáže
1.200 / měsíc
Detail nabídky
Druh: Prodej
Typ: Byty
1 500 000 - 2 100 000 Kč Detail
*
*
*
*

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Husovo náměstí 37/24, 266 01 Beroun