311 623 447 info@domov-beroun.cz
Gabriela Vyskočilová, DiS.

Gabriela Vyskočilová, DiS. realitní makléřka

+420 602 304 385
vyskocilova@domov-beroun.cz

Jmenuji se Gabriela Vyskočilová a v realitní kanceláři Domov nejsem žádným nováčkem.

Celých 8 let jsem v této kanceláři pracovala jako asistentka a měla tak na starost veškerou administrativu, sjednávala jsem schůzky s našimi klienty a zajišťovala správný chod celé kanceláře. Když přišla ze strany naší paní ředitelky Vlaďky nabídka, zda se nechci z pozice asistentky posunout a začít pracovat jako realitní makléřka, řekla jsem si proč ne.  Vždyť jsem si v minulosti tuto práci už mnohokrát úspěšně vyzkoušela.  Znalostí, zkušeností a profesionálních rad jsem za ty roky strávené s opravdovými odborníky nasbírala dost, a tak jsem její nabídku bez obav přijala.

Mám tedy velkou radost, že i přesto, že jsem změnila pracovní pozici a přesunula se k makléřskému stolu, zůstala jsem v našem skvělém kolektivu.

Jsem společenská, komunikativní a ráda poznávám nové lidi. Specializuji se především na pronájmy a prodeje bytů, domů a garáží v Berouně, kde také od dětství žiji a bydlím, a proto berounskou lokalitu velmi dobře znám.  Snadno se orientuji také v Praze.

Mockrát už se mi podařilo pomoci lidem v jejich nelehkých životních situacích a najít jim nový domov. Jejich spokojenost, poděkování a úsměv na tváři jsou pak pro mě tou největší odměnou.

Proto se na mě neváhejte obrátit, ráda pomohu i Vám.

 

Reference: Božena Peřichová Bendlová06.12.2021Dobrý den paní ředitelko, moc rada bych touto cestou podekovala za skvělou a profesionální práci vaší makléřce paní Vyskočilové. Vážím si jejího proklientskeho přístupu a komunikace. Jsem majitelkou bytu, který mi již několikrát obsadila prověřeným nájemcem. Velice si vážím její profesionální práce a věřím, že i Vy jste na takto loajální a profesionální makléřku pravem hrdá. Děkuji za spolupráci Božena Peřichová Bendlová
Zjistit více

Reference: Simona Plodrová13.10.2021Obrátila jsem se na Vaši realitní kancelář na doporučení svého kamaráda a opravdu jsem byla nad míru spokojená!
Zjistit více

Reference: Vechovi14.05.2021chtěli bychom pochválit paní Vyskočilovou za vždy vstřícné jednání, kdykoliv jsme uzavírali obchod bylo její jednání vždy na vysoké profesionální úrovni.
Zjistit více

Reference: Karel Adolf15.04.2021Dobrý den paní Vyskočilová, rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za perfektní práci při pronájmu mého bytu. Naše spolupráce je dlouhodobá a já si jí velmi vážím.
Zjistit více

Reference: Tomáš Semrád a Markéta Umanová02.02.2021Dobrý den, děkujeme za velmi profesionální a lidský přístup při pronájmu našeho bytu. Vše se vyřešilo velice rychle k naší spokojenosti.  
Zjistit více

Druh: Prodej
Typ: Byty
1 500 000 - 2 100 000 Kč Detail
*
*
*
*
fname: fullname: lname: phone: email:

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun