311 623 447 info@domov-beroun.cz
Ing. Jan Kindl

Ing. Jan Kindl manažer kanceláře

+420 721 734 482
jan.kindl@domov-beroun.cz

Již při studiu střední školy jsem jako brigádník pracoval v realitní kanceláři DOMOV. Vystudoval jsem gymnázium v Berouně a následně provozně ekonomickou fakultu na ČZU. V průběhu studia jsem začal pracovat jako marketingový manažer v investiční společnosti Cimex Invest s.r.o., kde jsem měl na starost především online marketing v několika dceřiných společnostech. Jednalo se zejména o podporu moderních, administrativních budov a dále hotelovou síť Orea hotels. Po třech letech jsem se s kolegy začal věnovat také startupu projektu Land of Drones, jehož hlavním cílem bylo otevření první prodejny dronů v ČR, včetně eshopu a nastavení služeb pro zákazníky. Své zkušenosti jsem se rozhodl dále rozvíjet a aplikovat v rodinné kanceláři Domov.

Ve společnosti mám aktuálně na starost především marketing a realitní činnost, včetně rozvoje informačních systémů společnosti. Pokud Vám s něčím z výše zmíněného mohu pomoci, s důvěrou se na mě neváhejte obrátit.

Reference: Kolář12.08.2019Děkuji Vám za pomoc při prodeji bytu.
Zjistit více

Reference:​​​​​​​ p. Alena25.02.2019Nedávný prodej bytu zprostředkovaný panem Janem Kindlem proběhnul nad moje očekávání. Pan Kindl mne pravidelně informoval o průběhu prodeje a jeho profesionální přístup a velice příjemné, osobní jednání mne zjednodušili komplikovanou transakci. Děkuji za veškerou spolupráci a určitě využiju služby pana Kindla v budoucnu. p. Alena
Zjistit více

Reference: Roland Steigger22.01.2019Vše proběhlo s panem Janem Kindlem super, rychle a profesionálně. Přeji mnoho obchodních úspěchu a rad Vás doporucim dalším klientům.
Zjistit více

Reference: Kubová Ivana18.01.2019Dobrý den,byla jsem s Vaší prací spokojena,vše probíhalo bez problémů.
Zjistit více

Reference: Peškovi, Beroun13.10.2017Dobrý den, děkujeme za spolupráci a přejeme celé RK i nadále spoustu spokojených klientů. S pozdravem a přáním pěkného dne Peškovi
Zjistit více

Prodej
Lokalita: Beroun, Kublov
Druh: Pozemky
8.290.000
Detail nabídky
Prodej
Lokalita: Beroun, Králův Dvůr, Levín
Druh: Domy a vily
10.490.000
Detail nabídky
*
*
*
*
email: lname:

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun