311 623 447 info@domov-beroun.cz
Ing. Jan Kindl

Ing. Jan Kindl manažer kanceláře

+420 721 734 482
jan.kindl@domov-beroun.cz

Vystudoval jsem gymnázium v Berouně a následně provozně ekonomickou fakultu na ČZU. V průběhu studia jsem začal pracovat jako marketingový manažer v investiční společnosti Cimex Invest s.r.o., kde jsem měl na starost především online marketing v několika dceřiných společnostech. Jednalo se zejména o podporu moderních, administrativních budov a dále hotelovou síť Orea hotels. Po třech letech jsem se s kolegy začal věnovat také startupu projektu Land of Drones, jehož hlavním cílem bylo otevření první prodejny dronů v ČR, včetně eshopu a nastavení služeb pro zákazníky. Své zkušenosti jsem se rozhodl dále rozvíjet a aplikovat v rodinné kanceláři Domov.

Ve společnosti mám aktuálně na starost především marketing a realitní činnost, včetně rozvoje informačních systémů společnosti. Pokud Vám s něčím z výše zmíněného mohu pomoci, s důvěrou se na mě neváhejte obrátit.

Reference: Kolář12.08.2019Děkuji Vám za pomoc při prodeji bytu.
Zjistit více

Reference:​​​​​​​ p. Alena25.02.2019Nedávný prodej bytu zprostředkovaný panem Janem Kindlem proběhnul nad moje očekávání. Pan Kindl mne pravidelně informoval o průběhu prodeje a jeho profesionální přístup a velice příjemné, osobní jednání mne zjednodušili komplikovanou transakci. Děkuji za veškerou spolupráci a určitě využiju služby pana Kindla v budoucnu. p. Alena
Zjistit více

Reference: Roland Steigger22.01.2019Vše proběhlo s panem Janem Kindlem super, rychle a profesionálně. Přeji mnoho obchodních úspěchu a rad Vás doporucim dalším klientům.
Zjistit více

Reference: Kubová Ivana18.01.2019Dobrý den,byla jsem s Vaší prací spokojena,vše probíhalo bez problémů.
Zjistit více

Reference: Peškovi, Beroun13.10.2017Dobrý den, děkujeme za spolupráci a přejeme celé RK i nadále spoustu spokojených klientů. S pozdravem a přáním pěkného dne Peškovi
Zjistit více

Prodej
Lokalita: Rakovník, Sýkořice
Druh: Chaty a rekreační objekty
520.000
Detail nabídky
Druh: Prodej
Typ: Domy a vily

Hledám ke koupi RD - Otročíněves, N. Jáchymov, Hudlice, Zdejcina. Cena dle stavu k jednání.

1 000 - 2 200 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Domy a vily

Klient hledá ke koupi rodinný dům v Křivoklátsku - idealní lokalita Broumy. Novostavba rodinného domu stojící na pozemku od 1 000m2 více. Hlavním kritériem je velmi klidná lokalita.

1 000 - 6 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Klient - zemědělec koupí jakoukoliv ornou půdu pro pěstování obilovin v těsné blízkosti Berouna směrem na Kladno.

1 000 - 1 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Klient, zemědělec hledá ke koupi pole v okolí 20 km od Berouna. Cena 20,- Kč /m². Víte o někom, kdo by měl zájem takové pole prodat? Dejte mi tip a já Vás v případě zrealizovaného obchodu odměním.

Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Pro svoji klientku hledám pozemek na Praze západ - Dobřichovice, Lety, Karlík, Řevnice. Víte o někom, kdo takový pozemek vlastní a chtěl by ho prodat? Dejte mu na mě kontakt a já Vám v případě zrealizovaného obchodu vyplatím finanční odměnu ve výši 10% z mé odměny.

1 000 - 4 500 000 Kč Detail
*
*
*
*
lname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun