311 623 447 info@domov-beroun.cz
Ing. Jakub Kindl

Ing. Jakub Kindl provozní ředitel

+420 733 501 795
kindl@domov-beroun.cz

V realitách se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem jako student gymnázia začal s brigádou v developerské společnosti. Realitní branže mě zaujala a při studiu vysoké školy jsem pracoval jako realitní makléř. Postupně jsem se učil všem dovednostem správného makléře až po vedení týmu obchodníků a správu nemovitostí. V současné době mám na starosti zejména zajišťování chodu kanceláře, marketing a správu nemovitostí.

Snažím se udávat směr dalšího rozvoje se zapojením moderních technologií a v reakci na aktuální dění na trhu s nemovitostmi. Mám velice blízko k designu a moderním technologiím, takže do společnosti přináším nové inovace a postupy hlavně pro efektivní prezentaci nemovitostí. Pracuji na lepším využití sociálních sítí, tvorbě videí a profesionálních videoprohlídek nemovitostí. Kvalitní prezentace je totiž základním předpokladem pro úspěšný prodej, ale někteří makléři na to bohužel stále zapomínají. Spolu se zkvalitňováním našich služeb jde ruku v ruce i zlepšování naší prezentace. Jdeme cestou zachování původních hodnot poctivého rodinného kolektivu, ale zároveň vše přenášíme do dnešní internetové doby.  

Máte dotaz či požadavek z oblasti realit? Neváhejte se na mě obrátit a společně vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Reference: Renata Mbarakyová 19.02.2020Se spolupráci s Vámi mám Ty nejlepší dojmy. Děkuji za rychlost, vstřícnost, přesnost a profesionální přístup.
Zjistit více

Reference: Jana Dvořáková29.11.2016Dobrý den, hledala jsem na internetu nějaké informace /co a jak/ k prodeji nemovitosti. Narazila jsem na stránky Vaší RK a zde našla spoustu užitečných informací. Stránky jsou velice pěkné, přehledné a užitečné.
Zjistit více

Reference: František Trhlík29.11.2016Dobrý den, S přáním mnoha ůspěchů v další práci a s příslibem té nejpozitivnější reklamy o vaší "realitce" se prozatím loučí.
Zjistit více

Reference: Ing. Jana Bílá, Hořovice29.11.2016Touto cestou srdečně děkujeme celému týmu pracovníků realitní kanceláře Domov za profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, byli jsme maximálně spokojení po všech stránkách. manželé Víchovi, Beroun Velké díky za Vaši pečlivou práci, byla jsem velice spokojena s realitními službami Vaší společnosti a doporučim Vás našim přátelům.
Zjistit více

Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Hledáme pro zájemce menší stavební pozemek v Berouně. Cenově max do 2 mil.. Výměra stačí do 600 m2.

100 - 2 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Pro klienta hledám byt 2+kk v novostavbě, podmínkou je garážové stání. Pouze Beroun. 2. patro a výš s výtahem.

100 - 4 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Pro klienta hledám byt 2+kk, 2+1 vhodný jako investice k pronájmu v Berouně.

100 - 1 600 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Zájemce koupí byt 1+kk, 2+kk, 2+1. Ideálně novostavba popř. po kompletní rekonstrukci - Beroun centrum popř. širší centrum města.

100 - 2 750 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Zájemce hledá pozemek u řeky Berounky od Račic až po Srbsko, sítě nejsou podmínkou, může být v zátopové oblasti, nebude sloužit k výstavbě

*
*
*
*
lname: fullname: email:
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun

Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Centrum, V Plzeňské bráně
Druh: Komerční objekty
17.800.000 Kč
Prodej
Lokalita: Benešov, Poříčí nad Sázavou, Potoční
Druh: Nájemní domy
9.800.000 Kč