311 623 447 info@domov-beroun.cz
Ing. Jakub Kindl

Ing. Jakub Kindl provozní ředitel

+420 733 501 795
kindl@domov-beroun.cz

V realitách se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem jako student gymnázia začal s brigádou v developerské společnosti. Realitní branže mě zaujala a při studiu vysoké školy jsem pracoval jako realitní makléř. Postupně jsem se učil všem dovednostem správného makléře až po vedení týmu obchodníků a správu nemovitostí. V současné době mám na starosti zejména zajišťování chodu kanceláře, marketing a správu nemovitostí.

Snažím se udávat směr dalšího rozvoje se zapojením moderních technologií a v reakci na aktuální dění na trhu s nemovitostmi. Mám velice blízko k designu a moderním technologiím, takže do společnosti přináším nové inovace a postupy hlavně pro efektivní prezentaci nemovitostí. Pracuji na lepším využití sociálních sítí, tvorbě videí a profesionálních videoprohlídek nemovitostí. Kvalitní prezentace je totiž základním předpokladem pro úspěšný prodej, ale někteří makléři na to bohužel stále zapomínají. Spolu se zkvalitňováním našich služeb jde ruku v ruce i zlepšování naší prezentace. Jdeme cestou zachování původních hodnot poctivého rodinného kolektivu, ale zároveň vše přenášíme do dnešní internetové doby.  

Máte dotaz či požadavek z oblasti realit? Neváhejte se na mě obrátit a společně vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Reference: Věra Kubíčková25.02.2022Dobrý den, chci Vám touto cestou poděkovat za spolupráci s Vaší realitní kanceláří a jmenovitě vyzdvihnout především práci Vaší kolegyně Jitky Liškové. Již dříve jsme s ní k naší spokojenosti prodávali nemovitosti v Praze, proto jsme neváhali a opět ji požádat o další spolupráci na prodejích pozemků ve Středočeském kraji, které se již také úspěšně dokončily. Na paní Liškové oceňujeme peředeším její profesionalitu, zkušenosti a příjemné vystupování. Můžeme ji tak s čistým svědomím doporučit svým přátelům a známým, kteří by se chystali koupit či prodat nemovitost. Děkujeme a přejeme Vaší společnosti mnoho úspěchu do dalších let. Věra Kubíčková s rodinou
Zjistit více

Reference: Erika Nehrerová08.06.2020Dobrý den všem, hledajícím bydlení především! Když si potřebujete toto střádání ulehčit a zkrátit, pak doporučuji se s důvěrou obrátit na p. Lukáše Rosenbauma.
Zjistit více

Reference: Veronika a Jakub Rychtarovi20.04.2020Pane Rosenbaume, ještě jednou Vám za sebe i za svou ženu moc děkuji za velkou pomoc s pronájmem bytu v Družstevní ulici. Taktéž za korektní jednání a v neposlední řadě i za spolehlivost, erudici a přehled.
Zjistit více

Reference: Renata Mbarakyová 19.02.2020Se spolupráci s Vámi mám Ty nejlepší dojmy. Děkuji za rychlost, vstřícnost, přesnost a profesionální přístup.
Zjistit více

Reference: Jana Dvořáková29.11.2016Dobrý den, hledala jsem na internetu nějaké informace /co a jak/ k prodeji nemovitosti. Narazila jsem na stránky Vaší RK a zde našla spoustu užitečných informací. Stránky jsou velice pěkné, přehledné a užitečné.
Zjistit více

Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Hledáme pro zájemce menší stavební pozemek v Berouně. Cenově max do 2 mil.. Výměra stačí do 600 m2.

100 - 2 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Pro klienta hledám byt 2+kk v novostavbě, podmínkou je garážové stání. Pouze Beroun. 2. patro a výš s výtahem.

100 - 4 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Pro klienta hledám byt 2+kk, 2+1 vhodný jako investice k pronájmu v Berouně.

100 - 1 600 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Zájemce koupí byt 1+kk, 2+kk, 2+1. Ideálně novostavba popř. po kompletní rekonstrukci - Beroun centrum popř. širší centrum města.

100 - 2 750 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Zájemce hledá pozemek u řeky Berounky od Račic až po Srbsko, sítě nejsou podmínkou, může být v zátopové oblasti, nebude sloužit k výstavbě

*
*
*
*
phone: lname:

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun

Fotografie nemovitosti - Exkluzivní komerční budova v přímém centru Berouna
Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Centrum, V Plzeňské bráně
Druh: Komerční
17.800.000 Kč
Fotografie nemovitosti - Bytový dům s 9 byty v Poříčí nad Sázavou
Prodej
Lokalita: Benešov, Poříčí nad Sázavou, Potoční
Druh: Činžovní domy
9.800.000 Kč