Ing. Jakub Kindl

Ing. Jakub Kindl manažer kanceláře

+420 733 501 795
kindl@domov-beroun.cz

V realitách se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem jako student gymnázia začal s brigádou v developerské společnosti. Hned záhy jsem zjistil, že realitní branže je velice zajímavá. Při studiu vysoké školy jsem začal naplno pracovat jako realitní makléř pod vedením mého dědy pana Ing. Jana Matěje a následně i maminky Vlaďky Kindlové. Od píky jsem se postupně učil ve všech oblastech realit od jednání s úřady, smluv, činnosti makléře až po správu nemovitostí. Po odchodu dědy do zaslouženého důchodu jsem převzal jeho místo a nastoupil do vedení společnosti po boku maminky.

V současné době mám na starosti zejména zajišťování chodu kanceláře, správu nemovitostí a snažím se udávat další směr našeho rozvoje. Vzhledem k tomu, že mám velice blízko k designu a moderním technologiím, snažím se ve společnosti neustále inovovat, používat nové postupy, sociální sítě, videa a videoprohlídky. Spolu s tím rozvíjíme redesign naší prezentace, tak abychom zachovali původní hodnoty poctivosti, rodinného kolektivu a vše posadili do dnešní internetové doby.

Pokud budete mít nějaké realitní dotazy či požadavky, neváhejte se na mě obrátit, společně vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Reference: Jana Dvořáková29.11.2016Dobrý den, hledala jsem na internetu nějaké informace /co a jak/ k prodeji nemovitosti. Narazila jsem na stránky Vaší RK a zde našla spoustu užitečných informací. Stránky jsou velice pěkné, přehledné a užitečné.
Zjistit více

Reference: František Trhlík29.11.2016Dobrý den, S přáním mnoha ůspěchů v další práci a s příslibem té nejpozitivnější reklamy o vaší "realitce" se prozatím loučí.
Zjistit více

Reference: Ing. Jana Bílá, Hořovice29.11.2016Touto cestou srdečně děkujeme celému týmu pracovníků realitní kanceláře Domov za profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, byli jsme maximálně spokojení po všech stránkách. manželé Víchovi, Beroun Velké díky za Vaši pečlivou práci, byla jsem velice spokojena s realitními službami Vaší společnosti a doporučim Vás našim přátelům.
Zjistit více

Druh: Prodej
Typ: Pozemky

Hledáme pro zájemce menší stavební pozemek v Berouně. Cenově max do 2 mil.. Výměra stačí do 600 m2.

100 - 2 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Pro klienta hledám byt 2+kk v novostavbě, podmínkou je garážové stání. Pouze Beroun. 2. patro a výš s výtahem.

100 - 4 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Pro klienta hledám byt 2+kk, 2+1 vhodný jako investice k pronájmu v Berouně.

100 - 1 600 000 Kč Detail
*
*
*
*
* - toto pole je nutno vyplnit

Pobočka

Domov - realitní kancelář v.o.s.

Adresa

Husovo náměstí 37/24, 266 01 Beroun

Prodej
Lokalita: Benešov, Poříčí nad Sázavou, Potoční
Druh: Nájemní domy
9.800.000 Kč
Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Centrum, V Plzeňské bráně
Druh: Komerční objekty
17.800.000 Kč