311 623 447 info@domov-beroun.cz
Ing. Jakub Kindl

Ing. Jakub Kindl provozní ředitel

+420 733 501 795
kindl@domov-beroun.cz

V realitách se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem jako student gymnázia začal s brigádou v developerské společnosti. Realitní branže mě zaujala a při studiu vysoké školy jsem pracoval jako realitní makléř. Postupně jsem se učil všem dovednostem správného makléře až po vedení týmu obchodníků a správu nemovitostí. V současné době mám na starosti zejména zajišťování chodu kanceláře, marketing a správu nemovitostí.

Snažím se udávat směr dalšího rozvoje se zapojením moderních technologií a v reakci na aktuální dění na trhu s nemovitostmi. Mám velice blízko k designu a moderním technologiím, takže do společnosti přináším nové inovace a postupy hlavně pro efektivní prezentaci nemovitostí. Pracuji na lepším využití sociálních sítí, tvorbě videí a profesionálních videoprohlídek nemovitostí. Kvalitní prezentace je totiž základním předpokladem pro úspěšný prodej, ale někteří makléři na to bohužel stále zapomínají. Spolu se zkvalitňováním našich služeb jde ruku v ruce i zlepšování naší prezentace. Jdeme cestou zachování původních hodnot poctivého rodinného kolektivu, ale zároveň vše přenášíme do dnešní internetové doby.  

Máte dotaz či požadavek z oblasti realit? Neváhejte se na mě obrátit a společně vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Reference: Erika Nehrerová08.06.2020Dobrý den všem, hledajícím bydlení především! Když si potřebujete toto střádání ulehčit a zkrátit, pak doporučuji se s důvěrou obrátit na p. Lukáše Rosenbauma.
Zjistit více

Reference: Veronika a Jakub Rychtarovi20.04.2020Pane Rosenbaume, ještě jednou Vám za sebe i za svou ženu moc děkuji za velkou pomoc s pronájmem bytu v Družstevní ulici. Taktéž za korektní jednání a v neposlední řadě i za spolehlivost, erudici a přehled.
Zjistit více

Reference: Renata Mbarakyová 19.02.2020Se spolupráci s Vámi mám Ty nejlepší dojmy. Děkuji za rychlost, vstřícnost, přesnost a profesionální přístup.
Zjistit více

Reference: Jana Dvořáková29.11.2016Dobrý den, hledala jsem na internetu nějaké informace /co a jak/ k prodeji nemovitosti. Narazila jsem na stránky Vaší RK a zde našla spoustu užitečných informací. Stránky jsou velice pěkné, přehledné a užitečné.
Zjistit více

Reference: František Trhlík29.11.2016Dobrý den, S přáním mnoha ůspěchů v další práci a s příslibem té nejpozitivnější reklamy o vaší "realitce" se prozatím loučí.
Zjistit více

*
*
*
*
lname: fullname:

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun

Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Centrum, V Plzeňské bráně
Druh: Komerční objekty
17.800.000 Kč
Prodej
Lokalita: Benešov, Poříčí nad Sázavou, Potoční
Druh: Nájemní domy
9.800.000 Kč