Jan Kindl

Jan Kindl manažer kanceláře

721 734 482
jan.kindl@domov-beroun.cz

Již při studiu střední školy jsem jako brigádník pracoval v realitní kanceláři DOMOV. Vystudoval jsem gymnázium v Berouně a následně provozně ekonomickou fakultu na ČZU. V průběhu studia jsem začal pracovat jako marketingový manažer v investiční společnosti Cimex Invest s.r.o., kde jsem měl na starost především online marketing v několika dceřiných společnostech. Jednalo se zejména o podporu moderních, administrativních budov a dále hotelovou síť Orea hotels. Po třech letech jsem se s kolegy začal věnovat také startupu projektu Land of Drones, jehož hlavním cílem bylo otevření první prodejny dronů v ČR, včetně eshopu a nastavení služeb pro zákazníky. Své zkušenosti jsem se rozhodl dále rozvíjet a aplikovat v rodinné kanceláři Domov.

Ve společnosti mám aktuálně na starost marketing a správu nemovitostí, včetně rozvoje informačních systémů společnosti. Pokud Vám s něčím z výše zmíněného mohu pomoci, s důvěrou se na mě neváhejte obrátit.

Reference: Peškovi, Beroun13.10.2017Dobrý den, děkujeme za spolupráci a přejeme celé RK i nadále spoustu spokojených klientů. S pozdravem a přáním pěkného dne Peškovi
Zjistit více

Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Branislavova
Druh: Byty
2.790.000
Detail nabídky
Prodej
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, Xaveriova
Druh: Domy a vily
4.999.000
Detail nabídky
Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Vladislava Vančury
Druh: Byty
2.540.000
Detail nabídky
*
*
*
*

Pobočka

Domov - realitní kancelář v.o.s.

Adresa

Husovo náměstí 37/24, 266 01 Beroun