311 623 447 info@domov-beroun.cz
Mgr. Jana Kindlová

Mgr. Jana Kindlová firemní právník

+420 773 115 151
jana.kindlova@domov-beroun.cz

Již ve 12 letech jsem ve slohové práci napsala, že chci být právnička. Tento sen se mi splnil. Vystudovala jsem Právnickou fakultu na Karlově univerzitě v Praze. Během studia jsem si coby právní asistentka vyzkoušela různé právní profese, ale brzy jsem zjistila, že hledám něco jiného. Práci, kterou budu moci skloubit s mateřstvím a rodinou. Příležitost jsem našla v realitní kanceláři DOMOV.

Začala jsem se učit tvořit smlouvy a vůbec celý právní servis spojený s prodejem a pronájmem nemovitostí pod vedením zkušené Vlaďky Kindlové (v té době skoro tchýně). Souběžně jsme s nyní již manželem Jakubem Kindlem dále rozvíjeli správu nemovitostí. Momentálně jsem na mateřské dovolené, ale právě rodinná společnost mi umožňuje i nadále pracovat a tak se stále věnuji smlouvám, právnímu servisu a komunikaci s klienty.

Ráda Vás přivítám v naší rodinné kanceláři, pomůžu Vám zajistit veškerý právní servis spojený s Vaší nemovitostí, ať se to týká prodeje či pronájmu, správy bytu či správy SVJ. Těším se na Vás!

*
*
*
*
fname: email:

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun