311 623 447 info@domov-beroun.cz

Proč prodávat s domovem​

Hledáte vhodného a spolehlivého partnera k prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti? Zde uvádíme 7 důvodů proč si vybrat právě nás.

  1. Jsme rodinná firma s tradicí již od roku 1994.
  2. Specializujeme se na region Berounska a Prahu. Perfektně známe místní region a jeho specifika, proto dokážeme Vaši nemovitost nejlépe zobchodovat.
  3. Jsme členy Realitní komory ČR – největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice. Řídíme se etickým kodexem a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb.
  4. Pod jednou střechou u nás naleznete všechny služby spojené s realitami. Nejen, že u nás bez starostí můžete prodat/pronajmout svou nemovitost, najít Váš vysněný domov, ale rádi pomůžeme i s přípravou nemovitosti do nabídky, její rekonstrukcí, vyklizením nebo správou nájemního domu či bytu.
  5. Zakládáme si na profesionálním, rychlém a proaktivním přístupu ke klientům. Naši makléři jsou proto školeni a certifikováni systémem ARKCR a jsou tak připraveni na všechny situace a nástrahy, které je třeba v realitním obchodu řešit.
  6. U všech uzavíraných obchodních případů dbáme na maximální bezpečnost a transparentnost obchodu pro obě strany. Peníze jsou vždy chráněné úschovou kupní ceny podle Vašeho výběru. Samozřejmostí je pojištění kanceláře.
  7. Nejširší, profesionální prezentace Vaší nemovitosti – tištěná reklama (časopisy, letáky, plakáty), on-line reklama (internetové realitní servery – více jak 50 serverů, vlastní web, facebook, google, seznam), venkovní reklama (bannery, vývěsky), profesionální fotografie a videoprohlídky. V záplavě tisíců nabídek bude více vidět právě Vaše nemovitost.

Svěřte nám prodej/pronájem Vaší nemovitosti – vyberte si svého realitního makléře, který Vás provede celým obchodem a bude osobně zodpovídat za úspěšný obchod.