311 623 447 info@domov-beroun.cz

Beroun Hills - III.etapa

1.jpg 1.jpg
2.jpg 2.jpg
3.jpg 3.jpg
4.jpg 4.jpg
5.jpg 5.jpg
6.jpg 6.jpg
koupelna-bd-3-pohled-1.jpg koupelna-bd-3-pohled-1.jpg
koupelna-bd-3-pohled-2.jpg koupelna-bd-3-pohled-2.jpg
koupelna-bd-3-pohled-3.jpg koupelna-bd-3-pohled-3.jpg

Základní informace

Referenční číslo: 10
Typ projektu: Byty
Zahájení výstavby: 09/2019
Dokončení výstavby:05/2021

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Kontakt makléře

Na Máchovně – Beroun Hills 3. etapa

Dovolujeme si vám představit projekt „Na Máchovně – Beroun Hills - 3.etapa“. Výstavba již započala a předběžný termín dokončení je plánován na jaro 2021. Bytový dům bude sestávat z šesti podlaží s výtahem, s celkem 56 byty o velikosti 1 kk až 3 kk. Ke každému bytu přináleží balkón či terasa. V ceně je parkovací stání a sklepní kóje či komora. Již nyní je možná konzultace a rezervace vybraného bytu dle požadované specifikace.

Lokalita Na Máchovně se nachází v klidné části historického města s krásným výhledem do okolí. V Berouně je veškerá občanská vybavenost – pošta, obchody, ZŠ, MŠ, Městský úřad, lékař, aquapark, lesopark Městská hora, zimní stadion, in-line dráha, Golf Resort, autobusové i vlakové nádraží.

Lokalita:

Lokalita zvolená pro výstavbu domu výhodně těží ze všech kladů města Beroun, které bylo v konkurenci 70 českým měst právem vyhlášeno vítězem ankety Lidových novin, jež v únoru 2008 zkoumala, ve kterém městě se v České Republice nejlépe žije. Město Beroun se i díky cílevědomé koncepci rozvoje města a regionu stává centrem turistického ruchu se zachovalým historickým jádrem a přirozenou vazbou na půvabnou krajinou dvou chráněných krajinných oblastí – Křivoklátska a Českého krasu, v jejichž těsné blízkosti se nachází.

Možnosti k rekreaci a trávení volného času však nezůstávají jen u krás přírodní a historické krajiny. Ve městě se nachází jeden z největších akvaparků v republice, zimní stadion, několik muzeí a galerií, městské kino a golfový areál. Pro obyvatele jsou tu provozovány sportovní, taneční i skautské oddíly. Každoročně je zde pořádán hudební festival Talichův Beroun a ve městě se konají pravidelné Hrnčířské trhy.

Kraj: Středočeský kraj
Okes: Beroun
Obec: Beroun
Ulice: Nepilova 1980

Zobrazit mapu

nahrávám...