311 623 447 info@domov-beroun.cz

Byt 3+kk s komorou, sklepem a pěknou lodžií, REZERVOVÁNO

Základní informace

Cena
Cena bytu 4.290.000
Poznámka Fond oprav 1.500,-, zálohy: platby SVJ 4.317,- (teplo, voda, správa..), elektřina 720,-, plyn 230,-
Popis REZERVOVÁNO
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Beroun
Obec Králův Dvůr
Ulice Nad Stadionem
č. domovní / č. orientační 338
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5710
Datum aktualizace 07.02.2024
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+kk s prostornou lodžií, který se nachází v nízkém panelovém domě v Králově Dvoře u Berouna. Dům byl postaven na vyvýšeném místě, pyšní se pěkným výhledem na okolní kopce. V okolí domu je dostatek zeleně, jsou tu vysázené stromy a keře, mezi tím je travní porost, jde o klidné místo. Komfort lokality zvyšuje blízká prodejna potravin, velké parkoviště a několik dětských hřišť.

Dům je po rekonstrukci, díky kvalitnímu zateplení je zařazen do energetické třídy B - velmi úsporná. Lodžie je velkým bonusem bytu, protože má dostatečnou výměru - 6,75 m2, tam si můžete sušit prádlo, odložit nepotřebné věci nebo si posedět v křesílku a vychutnat si východní sluníčko.
Byt prošel před 15 lety rekonstrukcí, všechny příčky jsou zděné, v koupelně je vana, v bytě je kromě ní i samostatný záchod a praktická šatna. Dále v bytě najdete kuchyňský kout se vstupem na lodžii, světlý obývací pokoj a dvě ložnice. Obě mají okna odkloněná od silnice, směrem do parku, do úplného klidu.

Byt je aktuálně pronajatý na dobu určitou do konce ledna a v případě, že by někdo kupoval byt na investici, nájemce by rád v bytě i nadále zůstal. Byt je v udržovaném stavu, na podlahách jsou lina a v ložnicích koberce. Část oken byla vyměněna za plastová. Po menších úpravách je byt hned k obývání nebo nabízí spoustu variant pro moderní rekonstrukci podle představ nových majitelů.
Na úložné prostory se kromě šatny hodí i vlastní komora na chodbě (1,5 m2) a sklep (3 m2) v suterénu, kde je i společná kočárkárna. Zadním vchodem se můžete do těchto prostor dostat bezbariérově. Byt najdeme na 3. NP, dům je bez výtahu. Společné prostory jsou dobře udržované, na patře jsou jen 3 byty.
Město Králův Dvůr nabízí veškerou občanskou vybavenost, najdeme v něm mateřskou o základní školu, má vlastní nájezd na dálnici D5, díky kterému má dobrou dostupnost do Prahy i Plzně. Dalším bonusem je i bezprostřední sousedství s královským městem Beroun.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: phone:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Králův Dvůr, Plzeňská
2.590.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Nepilova
4.990.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Zdice, Havlíčkova
2.970.000
DETAIL NEMOVITOSTI