311 623 447 info@domov-beroun.cz

Chalupa v krásné přírodě Krušných hor

Základní informace

Cena
Cena domu 2.650.000
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Chomutov
Obec Domašín
Ulice Skryto
č. domovní / č. orientační 33
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5628
Datum aktualizace 28.08.2023
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Ondřej Růžička
+420 770 699 448
ruzicka@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Hledáte-li jedinečnou investiční příležitost, místo, kam natrvalo utéct před městem, nebo jen základnu pro víkendová dobrodružství v pohádkové krajině Krušných hor, tak právě pro Vás je zde tento dům v idylické vesničce Domašín. Budova má bohatou historii, jedná se o bývalé obydlí rychtáře a zájezdní hostinec “Josef Hantschmann´s Gasthaus zur Krone“ postavený na přelomu 18. a 19. století. Není to ovšem jediná přednost této nemovitosti, protože k ní náleží pozemky o celkové rozloze 2 642 m2 včetně další volné nezastavěné stavební parcely s rozlohou 593 m2.

Dům je postaven z kamene, skládá se ze tří nadzemních podlaží s obytnými místnostmi, bývalou stájí a velkým sálem v patře a je určen k celkové rekonstrukci.

Nemovitost je připojena na elektřinu a vodu. Pro odvod odpadních vod se využívá jímka.

Celý dvůr je vydlážděn historickou kamennou dlažbou, za zmínku stojí také venkovní klenutý sklep a unikátní, zřejmě středověká kamenná studánka.

Domašín je malá vesnička obklopená malebnou krajinou, národními přírodními památkami a nesčetnými možnostmi turistických i cyklistických tras. V zimě pak lyžařští nadšenci ocení blízkost areálů se sjezdovými tratěmi. Ten nejbližší Alšovka je vzdálený 5 km, v tom největším Skiareálu Klínovec jste pak za 20 minut vozem. Krušné hory nezapomínají ani na milovníky „klasiky“ a nabízejí velké množství upravovaných běžeckých tratí.

Nejbližším městem, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost, ale také zámek se zámeckým parkem, lázně s léčivými prameny, Aquapark, cyklostezku Ohře, půjčovny vodáckého vybavení a mnoho dalšího, je Klášterec nad Ohří vzdálený 6 km.

O kouzle tohoto místa se musíte přesvědčit sami, proto mne neváhejte kontaktovat, rád Vám nemovitost ukáži.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: email: fname:
nahrávám...