311 623 447 info@domov-beroun.cz

Domek se zahrádkou, k rekonstrukci, Berounsko, REZERVOVÁNO

Základní informace

Cena
Cena domu 3.900.000
Popis REZERVOVÁNO
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Beroun
Obec Bzová
Ulice Skryto
č. domovní / č. orientační 126
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5839
Datum aktualizace 23.05.2024
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji dům v obci Bzová na Berounsku. Je to malebná víska, která se nachází na náhorní plošině v CHKO Křivoklátsko. Díky této poloze je odsud velmi hezký výhled na okolní kopce, na pohoří Brd a na sousední hrad Točník. Ten je vidět přímo ze zahrádky domu.
Vesnička je obklopena lesy, které vybízejí k procházkám a houbaření. Za vsí byla vybudovaná vodní nádrž užívaná ke koupání a rekreaci. Přímo v obci je obchod s potravinami, pošta, kulturní středisko, hasiči, fotbalisté, knihovna, víceúčelové hřiště i dětské hřiště. Pokud by něco chybělo, veškerá občanská vybavenost je ve vedlejším městě Žebrák (4 km), školy, školky a je tam i nájezd na dálnici D5 Praha-Plzeň, dobré autobusové i vlakové spojení.
Samotný dům byl postaven téměř před sto lety. V sedmdesátých letech byl rekonstruovaný, v přízemí jsou 3 pokoje a kuchyňka, koupelna, chodba a toaleta. Užitná plocha přízemí je 86 m2. Okna jsou dvojitá špaletová, dům není podsklepený, vytápění každé místnosti je kamny na pevná paliva. Podkroví nebylo využíváno, jen jako půda, s výměrou 92 m2.
Dům má elektrickou přípojku, je napojen na obecní vodovod, má jímku, ale u vrat je připravena přípojka na kanalizaci. Jde o původní cihlovou stavbu, volně stojící, obklopenou zahradou. Na pozemku jsou další menší stavby jako dílna, dřevník, bývalý chlívek a zemní sklep.
Domek byl ještě nedávno užívaný, mohl by někomu posloužit jako letní chalupa nebo se může po kompletní rekonstrukci s využitím podkroví stát novým domovem i pro velkou rodinu.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: email: phone:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy
Lokalita: Beroun, Hořovice, Modřínová
9.750.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy
Lokalita: Beroun, Zdice, Husova
6.950.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy
Lokalita: Beroun, Točník
9.500.000
DETAIL NEMOVITOSTI