311 623 447 info@domov-beroun.cz

Domek vesnického typu, Křivoklátsko

Základní informace

Cena
Cena domu 4.290.000
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Beroun
Obec Nižbor
Ulice V Hamburku
č. domovní / č. orientační 47
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5116
Datum aktualizace Včera
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji patrový domek, který se nachází v malebném kraji Křivoklátské vrchoviny, 9 km severozápadně od města Berouna, v obci Nižbor. Obec má veškerou občanskou vybavenost, pravidelné autobusové i vlakové spojení, jsou tu cyklostezky, lesy, škola, školka, výletní restaurace, mnoho míst vhodných k procházkám a relaxaci a nájezd na dálnici do 10 min jízdy. V Praze jste do půl hodiny. Domek si tak najde své zájemce jak mezi těmi, kteří po rekonstrukci a rozšíření prostoru o podkrovní místnosti budou mít bydlení pro svoji rodinu, tak mezi těmi, kteří hledají venkovskou chalupu pro víkendové odpočinkové dny.
Původní stavba je sto let stará, z cihel, kamene, dřevotřísky, během let se jí dostalo několika fází rekonstrukce. Střecha byla dělaná v roce 2010, krovy i tašky jsou nové. V roce 2015 byla k domu přistavěna koupelna, která je vybavena toaletou, vanou, umyvadlem, přípojkou na pračku a bojlerem k ohřevu vody. V této době byla také rozvedena elektřina v mědi a k vytápění se používá elektrokotel. Před dvěma lety byl opraven komín. Dům je napojen na elektřinu (jistič 20 A), kanalizaci a před dvěma lety byl napojen i na obecní vodovod (na pozemku je k využití i studna).

V přízemí stavby jsou technické místnosti o výměře 27 m2 (dílna s kamny, chodba, sklípek a komora). V patře, kam se vychází po venkovních schodech a přes pavlač, jsou 2 obytné místnosti, koupelna a chodba o celkové výměře 50,5 m2. Najdeme tu chodbu s dlažbou, komoru, obývací pokoj s krbovými kamny a dřevěnou podlahou, kuchyň s kuchyňskou linkou (skloker. deska, el. trouba, amer. lednice) a koupelnu s toaletou.

Stávající majitelé měli v plánu rekonstrukci dokončit, mají od projektanta navržené nové půdorysy, které by zvětšili užitnou plochu o půdní prostor o výměře 47 m2. Plánovalo se i vybudování vlastního parkování na pozemku. Celková výměra pozemku je nyní 162 m2, aktuálně po digitalizaci dochází k pozemkovým úpravám v KN a k domu bude patřit celkový pozemek o výměře 252 m2.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
fullname: email: fname: phone:
nahrávám...

Podobné nabídky

Prodej

Druh: Domy a vily Lokalita: Beroun, Králův Dvůr, Levín

10.490.000
DETAIL NEMOVITOSTI