311 623 447 info@domov-beroun.cz

Dům se třemi byty v Lochovicích

Základní informace

Cena
Cena domu 12.000.000
Lokalita
Okres Beroun
Obec Lochovice
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační 72
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5301
Datum aktualizace 05.10.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Mgr. Markéta Kelnerová
+420 604 289 331
kelnerova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám ke koupi bytový dům v Lochovicích vhodný k rekonstrukci. Nachází se přímo naproti obecnímu úřadu, v minulosti zde sídlila Česká pošta. V tuto chvíli jsou v domě 3 bytové jednotky s vlastními vstupy a pro půdní prostor se vyřizuje stavební povolení, aby zde bylo možné vybudovat další bytovou jednotku.

Za domem je zahrada, na které je možno vybudovat posezení. Je zde rovněž dostatek místa k parkování. Každá bytová jednotka má vlastní elektroměr a vodoměr, objekt je napojen na kanalizaci. Na pozemku je k dispozici vlastní studna. Vedení plynu je v ulici před domem.

Byt v přízemí má plochu cca 80 m2, jsou zde 4 pokoje a sociální zařízení. Prostory jsou to velice krásné díky klenutým stropům. V patře jsou byty dva, každý z nich má zhruba 60 m2. Dle připravovaného projektu jsou zamýšleny jako dvoupokojové, jeden z nich má ještě prosklenou verandu. Dále bude možné na ploše cca 130 m2, vestavět půdní byt. Mezi fotkami jsou půdorysy, podle kterých by mohl nový majitel prostory zrekonstruovat (přiloženy jsou půdorysy 6-ti bytů, v tuto chvíli se zpracovává ještě varianta se čtyřmi byty).

Celková plocha domu včetně společných prostor, komor a sklepa je cca 240 m2, plus půda 130 m2.

V současné chvíli ¼ nemovitosti vlastní společnost CETIN, a.s. a majitel vyřizuje odkup tohoto podílu. Jedná se o prostory na boční straně budovy s vlastním vchodem. CETIN, a.s. zde má uloženu technologii pro obsluhu optických kabelů, která zde zůstane i do budoucna a užívání prostor bude ošetřeno věcným břemenem.

Obec Lochovice leží v údolí řeky Litavky, pod pohořím Brdy. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel. Obec se nachází ve vzdálenosti 6 km od Hořovic, 7 km od nájezdu na dálnici D5, do Prahy se tak dostanete za 30 minut. Dopravní spojení s okolními městy (Hořovice, Beroun, Příbram) je rovněž zajištěno vlaky a autobusy. Funguje zde mateřská a základní škola, prodejna potravin, pošta, zdravotnická zařízení, je zde renesanční zámek Lochovice s parkem. Krásné okolí nabízí nepřeberné množství výletních tras.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: email:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Bubovice, Loděnická
10.690.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Točník
11.699.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Nový Jáchymov, Pod Chvojinkou
19.800.000
DETAIL NEMOVITOSTI