311 623 447 info@domov-beroun.cz

Historický dům 3+1, 123m2, Doksy u Kladna

Základní informace

Cena
Cena: cena u makléře
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Kladno
Obec Doksy
Ulice Sokolská
č. domovní / č. orientační 66
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5562
Datum aktualizace 26.05.2023
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Mgr. Markéta Kelnerová
+420 604 289 331
kelnerova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Máme pro Vás jedinečnou nabídku – historický dům, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Tento dům stál v ulici jako první a jeho podoba zůstala díky citlivě provedené rekonstrukci zachována.

Přes pavlač se dostanete do vstupní chodby, z ní na jednu stranu do obývacího pokoje s kachlovými kamny, na druhou do kuchyně a z ní pak do koupelny s vanou. V patře Vás přivítá krásný otevřený prostor, nyní využívaný jako pracovna, a ložnice se zdí z pískovcových kamenů, která společně s přiznanými krovy vytváří velmi příjemnou atmosféru. V přízemí má velký potenciál prostor pískovcových sklepů s klenutým stropem, kde byste si mohli vybudovat například malý vinný sklípek. Je zde i sklep na ovoce a v další místnosti prostor dílny.

Venku Vás k trávení volného času zláká krásná pergola a ve venkovní peci si můžete upéct třeba pizzu, chléb či koláče. K dispozici je i venkovní gril. Využít můžete také krytou letní kuchyň a voliéru. Příjemnou atmosféru dotváří kamenná fontánka se zurčící vodou. A v neposlední řadě je třeba zmínit krásně vzrostlou zahradu s množstvím květin, keřů i stromů.

Mile Vás překvapí skloubení historie s moderními prvky jakými jsou např. tepelné čerpadlo a výtah.

Krásný daleký výhled do kraje si užijete z pavlače, nebo střešní terasy. Díky tomu, že dům stojí v boční ulici v historické části obce v odstupu od komunikace a pozemek je olemován pískovcovými zdmi, Vás nebude nic rušit.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Do domu je zaveden plyn, ale v současné době není využíván. Díky vytápění tepelným čerpadlem a případně kachlovými kamny, jsou náklady na provoz velmi nízké. Dobrá izolace je zajištěna dvojskly ve vnějších tabulích špaletových oken. V horních pokojích jsou střešní okna Velux. O zastínění se starají žaluzie, rolety a markýzy. Silné zdi zajišťují jednak naprosté ticho, ale v létě působí také jako přirozená klimatizace, v zimě je naopak prospěšná jejich schopnost akumulace. Dešťová voda ze střechy je sváděna do rezervoáru, odkud ji vyčerpáte pumpou.

Dům lze využívat bez dalších zásahů k trvalému bydlení nebo jako chatu. V okolí je nádherná příroda Křivoklátských lesů, Lánská obora, rybníky na koupání. Ať už jste nadšení cyklisté, či chovatelé psů, budete zde mimořádně spokojeni.

Během pěti minut chůze se dostanete do obchodu, školy, školky i sportovní haly. V obci je pošta, czech point, úřad, sportovní areál s venkovními hřišti i letním divadlem s bohatým programem. Za pár minut autem dojedete do Kladna, kde máte k dispozici obchodní zónu, zimní bazén, velké letní koupaliště.

Díky nedalekému nájezdu na dálnici, se také za čtvrt hodiny dostanete na okraj Prahy, pravidelně též jezdí autobusové linky.

Rozměry místností:

Kuchyň 8,26 m2
Obývací pokoj 19,99 m2
Koupelna 3,28 m2
Předsíň 5,29 m2
Ložnice 20,1 m2
Pracovna 20,7 m2
Terasa 3,32 m2
Pavlač 9,83 m2
Sklepy 12,75 m2; 6,93 m2; 12,55 m2
Zahrada 217 m2

V tomto domě na Vás dýchne atmosféra, jakou zažijete málokde. Přijďte se sami přesvědčit.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: fullname: lname: fname:
nahrávám...