311 623 447 info@domov-beroun.cz

Historický dům 3+1, 123m2, Doksy u Kladna, REZERVOVÁNO

Základní informace

Cena
Cena domu 7.500.000
Popis REZERVOVÁNO
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Kladno
Obec Doksy
Ulice Sokolská
č. domovní / č. orientační 66
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5562
Datum aktualizace 29.10.2023
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Mgr. Markéta Kelnerová
+420 604 289 331
kelnerova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám krásný historický dům v centru obce a přitom v klidné ulici, který má díky pískovcovým zdem v létě velmi příjemné klima a naopak v zimě dobře drží naakumulovanou teplotu. Majitelé při citlivě provedené rekonstrukci dbali na vysokou kvalitu materiálů a vybavili dům také moderní technickou infrastrukturou vč. nových vnitřních rozvodů; je instalováno tepelné čerpadlo a výtah. Velkou výhodou jsou nízké režijní náklady 3.300,-/měsíc (elektřina, topení, voda).

Až pohádkovou atmosféru navozuje pavlač, přes kterou se dostanete do vstupní chodby, z ní na jednu stranu do obývacího pokoje s kachlovými kamny, na druhou do kuchyně a z ní pak do koupelny s vanou a WC. V patře Vás přivítá krásný otevřený prostor, nyní využívaný jako pracovna, a ložnice se zdí z pískovcových kamenů, která společně s přiznanými krovy vytváří velmi příjemný pocit z prostoru. V přízemí má velký potenciál prostor tří pískovcových sklepů s klenutým stropem, kde si můžete vybudovat např. vinný sklípek. Je zde i sklep na ovoce a v další místnosti skladové prostory.

Venku Vás k trávení volného času zláká krásná pergola a ve venkovní peci si můžete upéct třeba pizzu, chléb či koláče. K dispozici je i venkovní gril. Využít můžete také krytou letní kuchyň a voliéru, v přístřešku dílnu. Příjemnou atmosféru dotváří kamenná fontánka se zurčící vodou. A v neposlední řadě je třeba zmínit vzrostlou zahradu s množstvím květin, keřů i stromů.

Krásný daleký výhled do kraje si užijete z pavlače, nebo střešní terasy. Díky tomu, že dům stojí v boční ulici v historické části obce v odstupu od komunikace a pozemek je olemován pískovcovými zdmi, Vás nebude nic rušit.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci i plyn. Díky vytápění tepelným čerpadlem a případně kachlovými kamny, jsou náklady na provoz velmi nízké. Dobrá izolace je zajištěna dvojskly ve vnějších tabulích špaletových oken. V horních pokojích jsou střešní okna Velux. O zastínění se starají žaluzie, rolety a markýzy. Silné zdi zajišťují jednak naprosté ticho, ale v létě působí také jako přirozená klimatizace, v zimě je naopak prospěšná jejich schopnost akumulace. Dešťová voda ze střechy je sváděna do rezervoáru, odkud ji vyčerpáte pumpou.

V okolí je nádherná příroda Křivoklátských lesů, Lánská obora, rybníky na koupání. Ať už jste nadšení cyklisté, či chovatelé psů, budete zde mimořádně spokojeni.

Během pěti minut chůze se dostanete do obchodu, školy, školky i sportovní haly. V obci je pošta, czech point, úřad, sportovní areál s venkovními hřišti i letním divadlem s bohatým programem. Za pár minut autem dojedete do Kladna, kde máte k dispozici obchodní zónu, zimní bazén, velké letní koupaliště.

Díky nedalekému nájezdu na dálnici, se také za čtvrt hodiny dostanete na okraj Prahy, pravidelně též jezdí autobusové linky.

Rozměry:

Kuchyň 8,26 m2
Obývací pokoj 19,99 m2
Koupelna 3,28 m2
Předsíň 5,29 m2
Ložnice 20,1 m2
Pracovna 20,7 m2
Terasa 3,32 m2
Pavlač 9,83 m2
Sklepy 12,75 m2; 6,93 m2; 12,55 m2
Zahrada 217 m2

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: phone:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Kladno, Unhošť, Terasy III
17.950.000
DETAIL NEMOVITOSTI