311 623 447 info@domov-beroun.cz

Jedinečný rodinný dům 5+1 se 3 koupelnami, vnitřním bazénem, zimní zahradou a dvougaráží

Základní informace

Cena
Cena domu 19.890.000
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Beroun
Obec Loděnice
Ulice K Hůrce
č. domovní / č. orientační 336
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5257
Datum aktualizace 16.11.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji nový rodinný dům v Loděnici u Berouna s užitnou plochou 581 m2 včetně dvougaráže a zimní zahrady. Dům byl zařazen do Energetické třídy B - "Velmi úsporný", což bude pro zájemce v dnešní energetické krizi určitě velkým bonusem.
Tento cihlový dům byl kolaudovaný v roce 2021 a k úplné dokonalosti mu chybí jen dokončit vybavení interiérovými dveřmi. Nachází se na pozemku o výměře 1.234 m2, jako poslední v řadě na okraji obce, sousedí tak s loukami a lesem. Díky umístění je z něj nádherný výhled na celé údolí a okolní kopce.
Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, má vrtanou studnu, retenční nádrž na dešťovou vodu, vytápění je vodovodní podlahové, pomocí tepelného čerpadla. Každá místnost má možnost vlastního nastavení teploty. V celém domě je zabezpečení Jablotron.
Velkým lákadlem určitě bude vnitřní bazén s kvalitním zázemím, využívající tepelné čerpadlo a rekuperaci. Do úsporné energetické náročnosti domu byly vynaloženy velké investice (okna mají trojskla, dvojitá izolace, zateplení, tepelné čerpadlo, podlahové topení).
V přízemí kromě velké dvougaráže a technické místnosti najdeme srdce domu - velký atypický obývací prostor, místo pro kuchyni s jídelním koutem a komoru. V patře jsou 4 pokoje, šatna, všechno, co potřebuje ke spokojenosti velká rodina. V domě jsou celkem 3 koupelny.
Lokalita je velmi výhodná - po dálnici jste do 15 min v Praze, v obci je autobusová zastávka s přímými spoji do Berouna a Prahy, železniční zastávka (Beroun-Praha).
Rodiny s dětmi jistě ocení, že mateřská škola je do 10 min chůze, škola dokonce do 5 min. V obci je obchod Tesco Expres, lékař, lékárna, pošta, služby, dětské hřiště, vyhlášené restaurace.
Dům je novostavba, ve které bude budoucí vlastník bydlet jako první.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: phone: email: fname:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Bubovice, Loděnická
10.690.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Točník
11.699.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Nový Jáchymov, Pod Chvojinkou
19.800.000
DETAIL NEMOVITOSTI