311 623 447 info@domov-beroun.cz

Luxusní vila s výhledem v Berouně

Základní informace

Cena
Cena Nájmu 42.000 / měsíc
Poznámka + zálohy 8.500 Kč + kauce 84.000 Kč + provize 30.000 Kč + DPH
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Obec Beroun
Ulice Na Vinici
č. domovní / č. orientační 837 / 24
Informace o nabídce
Typ smlouvy Pronájem
Číslo zakázky 5686
Datum aktualizace 04.11.2023
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu exkluzivní prostorný rodinný dům. Nachází se v pěkné vilové čtvrti, na jižním svahu, v lukrativní lokalitě Berouna - na Černém Vršku. Z oken i terasy je luxusní výhled na celé město i okolní kopce.
Dům má tři podlaží a kromě 4 pokojů tu najdete dvě koupelny, dvě šatny, technickou místnost, garáž a dokonce externí kuchyni. Tento dům díky nadstandardní péči svého majitele vypadá jako nový a čeká na rodinu, která v něm najde dlouhodobě svůj domov.
Pyšní se užitnou plochou 180 m2. V suterénu je velká technická místnost s umyvadlem a přípojkou na pračku a další místnost, kde je sprchový kout, izolace a odvětrání, aby tu případně nájemce mohl umístit saunu. Aktuálně jsou tu police a věšáky. V poslední místnosti suterénu je uložen plynový kotel a zázemí pro letní pobyt na venkovní terase - kout s kuchyňskou linkou a toaleta. Vstup je šikovně rovnou zvenku a projít se tudy dá i do garáže.
Architekti při stavbě domu využili svažitosti pozemku a do přízemí je tak možno vstoupit jak hlavním vchodem zvenku, tak po schodech ze suterénu. Tady najdeme klidnou ložnici, velkou šatnu, kuchyň a srdce domu - prostorný obývací pokoj se vstupem na slunečnou terasu, která nabízí nádherný výhled na celé město. Ještě lepší výhled si můžete dopřát v patře, hlavně z pokoje s balkonkem. Na patře najdete pokoje celkem dva. V každém podlaží je samozřejmostí pěkná koupelna s vanou a toaletou.
Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, je vytápěn plynovým kotlem - po celé ploše je podlahové topení, které je podle potřeby někde doplněno radiátory a el. žebříky v koupelnách. V domě byly použity kvalitní materiály, vše je hezky světlé, dům je prosluněný. Je napojen na bezpečnostní zařízení Jablotron, má k dispozici satelit. Parkování je také bez problémů - jedno auto se vejde do garáže, další na pozemek před ní.
Jestli hledáte kvalitní bydlení pro svoji rodinu, neváhejte se objednat na prohlídku. Volné ihned.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů