311 623 447 info@domov-beroun.cz

Malebná chata na vlastním pozemku, Křivoklátsko, REZERVOVÁNO

Základní informace

Cena
Cena objektu 1.700.000
Poznámka Včetně provize a právního servisu
Popis REZERVOVÁNO
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Rakovník
Obec Sýkořice
Ulice Skryto
č. domovní / č. orientační
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5805
Datum aktualizace 15.04.2024
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji pěknou chatu v rekreační oblasti Křivoklátsko, v k.ú. obce Sýkořice, č.e. 283. Na původní betonové desce a kameninové podezdívce si majitel nechal postavit dřevostavbu, která byla kolaudovaná v roce 2014. Architekt stavbu navrhl velmi prakticky, díky otevřenému prostoru a velkým francouzským oknům působí interiér opravdu světle a vzdušně. Zdařilé je propojení s venkovním prostorem, kdy můžete rovnou vstoupit na terasu s uklidňujícím výhledem do zahrady. Chatu obklopuje vlastní oplocený pozemek o výměře 694 m2, na kterém je dřevěný zahradní domek na nářadí, ohniště, venkovní sprcha na dešťovou vodu a ovocné stromy, bříza, krásná borovice a travnaté plochy, kde je dostatek místa k odpočinku i sportovním aktivitám.
Do chaty je přivedena elektřina. Pitnou vodu si majitel dovážel. Na pozemku je stará vrtaná studna (hloubka cca 30 m), voda je vhodná jen jako užitková, při častějším používání chaty majitel doporučuje studnu vyčistit nebo vybudovat novou. Vytápění je řešeno kamny na dřevo nebo dřevěné brikety, komín je veden venkem. Střecha je plechová, okna plastová, dřevo na stavbu (obložení i podlaha) bylo použito smrkové, na terase je tvrdé tropické dřevo. V chatě je využíváno separační WC, což je ekologická alternativa k chemickým záchodům a oproti suchým záchodům nezapáchá. Chata je částečně podsklepena - jde o malý nízký sklípek pro umístění nářadí.
Dispozičně jde o jednu světlou místnost o výměře 23,5 m2, kde je oddělena dveřmi jen toaleta a po dřevěných schodech se dostanete do otevřeného prostoru (11,1 m2), který slouží k přespání.
Umístění chaty je v teplé slunečné oblasti na skále nad levým břehem řeky Berounky, 13 km od Berouna, 18 km od Kladna, 16 km od Rakovníka. V Praze jste za 50 minut jízdy.
Příjezd autem je možný až k chatě. Je třeba počítat, že jde o chatovou oblast, část cesty je asfaltová, část jen zpevněná a 400 m se jede lesní cestou s výmoly. Odměnou se Vám otevře nádherné klidné místo, velmi slunečné, ideální k relaxaci a odpočinku. V okolí jsou i chaty celoročně obývané.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email:
nahrávám...