311 623 447 info@domov-beroun.cz

Nový byt 3+kk s garáží u metra Zličín

Základní informace

Cena
Cena bytu 9.400.000
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Pražský obvod Praha 5
Část obce Třebonice
Ulice U Radosti
č. domovní / č. orientační 225 / 1
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5352
Datum aktualizace 26.11.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Mgr. Markéta Kelnerová
+420 604 289 331
kelnerova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Byt s dvougaráží

Nabízíme Vám nový byt 3+kk s lodžií pár minut chůze od zastávky metra Zličín v rezidenčním komplexu s privátním parkem. Byt s jižní orientací a užitnou plochou 65,1 m2 je umístěn v 6. nadzemním podlaží, náleží k němu lodžie o velikosti 6m2 a garáž pro dva osobní vozy.

Z centrální chodby se dostanete do všech obytných místností, koupelny i samostatné toalety. Vstup na lodžii je možný ze dvou místností. Obklady a podlaha v koupelně a toaletě jsou provedeny keramickou dlažbou do výše zárubní, keramické dlaždice se soklem potom ve vstupní chodbě bytu a společných prostorách domu. Podlahové krytiny v místnostech tvoří laminátová plovoucí podlaha, plocha lodžie je řešena keramickou mrazuvzdornou dlažbou. Vchodové dveře do bytu jsou bezpečnostní s laminátovým povrchem, ostatní plné, ze vstupní chodby do obývacího pokoje prosklené.

Rozvod TV do všech pokojů, satelitní TV, datové rozvody pro internet a telefon, domovní telefon u vstupních dveří bytu.
Vytápění je centrální s měřiči spotřeby, vzduchotechnika s rekuperací s dochlazováním (zařízení pro zpětné získávání tepla).

Součástí bytové jednotky je podzemní parkoviště s automatickými hlavními vjezdovými vraty i dálkově ovládaným a uzamykatelným vlastním vjezdem do garáže. Prostor garáže je pro dva osobní vozy.
Přístup do bytu je řešen bezbariérově dvěma centrálními výtahy i z garážových prostor, případně lze použít centrální schodiště, přístup z parkovacích stání do veřejných prostor řešen přístupovými zámky s čipem.

Za 3 minuty chůze se dostanete ke stanici metra B – Zličín i k mnoha autobusovým linkám. Autobusem na letiště Václava Havla do 15 minut, autem nebo MHD do centra Prahy (Václavské náměstí) do 20 minut. V blízkosti je nájezd na Pražský okruh a dálnice D5, D6 a D7. Velmi blízko je to také do nákupního a zábavního centra Metropole Zličín s mnoha obchody, restauracemi, službami a multikinem.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: phone: lname:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, Běhounkova
3.490.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha, Zličín, Hrozenkovská
7.990.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha, Střížkov, Teplická
6.190.000
DETAIL NEMOVITOSTI