311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pěkný byt 2+kk, vlastní oplocená zahrádka s terasou

Základní informace

Cena
Cena nájmu 14.500 / měsíc
Poznámka + 5.000 Kč zálohy včetně elektřiny + provize RK 14.500 Kč + DPH + vratná kauce 25.000 Kč
Lokalita
Okres Beroun
Obec Králův Dvůr
Ulice Nerudova
č. domovní / č. orientační 149
Informace o nabídce
Typ smlouvy Pronájem
Číslo zakázky 5269
Datum aktualizace 26.06.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Máme pro Vás zajímavou nabídku - pronájem bytu v cihlovém domě se 4 byty v Králově Dvoře, který má k užívání vlastní zahrádku.
Byt má vlastní vchod ukrytý vzadu (dál od silnice), patří k němu květinová předzahrádka a pak vlastní oplocená zahrada za domem o výměře 80 m2. Na zahrádku se vešlo všechno potřebné k relaxaci - dlážděná terasa pro zahradní nábytek, vzrostlá meruňka, která je letos obsypaná plody, místo na záhonek, kde se už nyní daří bylinkám, v rohu jsou připravené úložné uzamykatelné prostory. Na zahradě je naprosté soukromí a klid, je tu k použití el. zásuvka.
Byt byl aktuálně renovovaný, má nová okna s trojskly, stěny i stropy jsou nově štukované, původní kvalitní dřevěné dveře jsou natřeny, položeno nové měkké lino, v ložnici dřevěná podlaha. Vytápění vlastním plynovým kotlem, spotřebu tak máte plně pod kontrolou.
Výměra bytu je 46 m2, dispozičně jde o 2+kk. Za vchodovými dveřmi je zádveří, pak následuje chodba, z té se dostanete do ložnice s oknem do zahrady. Hlavní obývací prostor je světlý, slunečný, orientovaný na jih. Kuchyňka je útulná, má také okno, je vybavena linkou s plynovým sporákem, elektrickou troubou, majitel je ochotný dovybavit byt ledničkou. Za kuchyní je koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, záchod je samostatný. Pro zvýšení komfortu bydlení jsou stěny sousedící s vedlejším bytem opatřeny dvojitou izolací, aby bylo zajištěno klidné užívání.
Majitel by rád byt přenechal k pronájmu nejlépe 2 osobám, nekuřákům, bez zvířat. Dal si velkou práci s renovací bytu, který působí opravdu útulně. K tomu soukromá zahrádka, to je v dnešní uspěchané době, kdy každý vyhledává klid a soukromí, opravdu velký bonus.
Také lokalita je velmi zajímavá - parkovat auto můžete před domem, na zastávku autobusu U Zámku je to 450 m, odtud se dostanete do Berouna nebo přímým spojem do Prahy. V hypermarketu Albert jste pěšky za 10 min, v okolí je sportovní hala, obchody, pošta, restaurace. Nájezd na dálnici do 5 minut jízdy. Při podpisu nájemní smlouvy skládá nájemce provizi RK a vratnou kauci.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: phone: lname:

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Pronájem
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Žebrák, Sídliště
13.000 / měsíc
DETAIL NEMOVITOSTI