311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pěkný domek se zahradou, Bubovice

Základní informace

Cena
Cena domu 11.800.000
Lokalita
Okres Beroun
Obec Bubovice
Ulice Loděnická
č. domovní / č. orientační 207
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5291
Datum aktualizace 04.08.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům s užitnou plochou 106 m2, který stojí samostatně na pozemku o výměře 525 m2, v obci Bubovice.
Jde o kvalitní nízkoenergetickou úspornou dřevostavbu, z roku 2008, která splňuje všechny požadavky moderní rodiny. V přízemí najdeme kromě chodby technickou místnost, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a příjemný obývací prostor s kuchyňskou částí. Po dřevěných schodech se dostanete do podkroví, kde je další koupelna (tentokrát s vanou) a dva velké pokoje. Každý pokoj má dvě okna, šel by v případě potřeby předělem používat i pro 2 děti, aby každé mělo své soukromí.
Podlahy v domě jsou plovoucí, vytápění podlahové elektrokotlem, v koupelnách jsou topné žebříky. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci.
Velkým lákadlem určitě bude upravená zahrada kolem domu, kde je tráva, keříky, vše už je doladěné, zakořeněné a nevyžaduje velkou údržbu. Nový majitel se tak může kochat zahrádkou a výhledem do zeleně z pěkné zastíněné terasy, kam se dostane přímo z obývacího pokoje.
Výhodné je i parkování - dva vozy se vejdou za plot na vlastní pozemek. Úložné prostory rozšiřuje dřevěný domek v rohu zahrady.
Bubovice je obec nacházející se v chráněné krajinné oblasti Český kras, v okolí jsou lesy, Bubovické vodopády, Tetínské vyhlídky, skanzen Solvayovy lomy, lom Velká Amerika, přírodní rezervace Koda, hrad Karlštejn, spousta míst k prozkoumání. Najdeme tu obchod s potravinami a dětské hřiště.
Bubovice mají dobré autobusové spojení s obcí Loděnice u Berouna, kde je mateřská i základní škola, vzdálenost je 5 km. Další možnost mateřské a základní školy je v 6 km vzdálené obci Mořina.
Autobusy jezdí přímým spojem i do Prahy - Zličín přímo z Bubovic. V Loděnici pak můžete využít jak nájezd na dálnici, tak vlakovou zastávku se spojem na Smíchov. Praha je tak lehce dosažitelná.
Některé zájemce by mohlo oslovit, že Vysoký Újezd s golfovým hřištěm je vzdálen pouze 6 km a přímo u obce je malé letiště. Lokalita je opravdu strategická - ať se jedná o dojezd do Prahy nebo o vyžití ve volném čase.
Průkaz energetické náročnosti budovy se zpracovává - zatím uvádíme G.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: phone: lname: email: fullname:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Lochovice
12.000.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Točník
9.500.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Loděnice, K Hůrce
19.890.000
DETAIL NEMOVITOSTI