311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pozemek s výhledem do údolí řeky Berounky, REZERVOVÁNO

Základní informace

Cena
Cena pozemku 8.000.000
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Okres Beroun
Obec Hlásná Třebaň
Parcela
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5312
Datum aktualizace 30.08.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Mgr. Markéta Kelnerová
+420 604 289 331
kelnerova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Sníte o klidu a překrásném výhledu? O životě v přírodě s možností dostat se za půl hodiny do Prahy? Tento sen se může stát skutečností!

V nabídce pro Vás totiž máme k jihovýchodu skloněný pozemek obdélníkového tvaru o rozloze 2069 m2. Za Karla IV. se zde pěstovala vinná réva. Nyní je zde zahrada s ovocnými stromy a v horní části chatička. Rozlehlost pozemku Vám zajistí dostatek soukromí. Dle územního plánu obce je zde možné postavit nadstandartní rodinný dům s maximální plochou zastavění 25 %. Pozemek je skutečně exkluzivní díky výhledům do údolí Berounky a na hřebeny Brd.

Přípojka elektřiny je přímo na pozemku, vodovod a plynovod jsou v obecní cestě vedoucí podél pozemku. Je zde i vlastní zdroj vody v podobě kopané studny.

Obec Hlásná Třebaň se nachází na levém břehu Berounky, 2 km východně od Karlštejna a asi 30 km od Prahy. Rozkládá se na území osídleném již v době bronzové, dnes na okraji Chráněné krajinné oblasti Český kras.

Hlásná Třebaň má výborné dopravní spojení s Prahou a Berounem. Cesta do centra Prahy trvá vlakem 40 minut, spoje jezdí v půlhodinových intervalech. Autem je velmi dobře dostupná po nedávno zrekonstruovaných komunikacích.

Obec a přilehlé okolí má vybudovanou kvalitní infrastrukturu, přímo v obci je prodejna potravin Coop, několik restaurací, mateřská a základní škola, CzechPoint, sokolovna, knihovna. Nedaleko pak je také supermarket Billa a Lidl, pivovar MMX, pivovar na nádraží v Řevnicích. Do Řevnic můžete vyrazit i za kulturou do lesního divadla – jedná se o zcela unikátní přírodní scénu pořádající divadelní představení, festivaly, koncerty a další akce pod širým nebem.

Přijďte se pokochat fantastickými výhledy na malebnou krajinu, ráda Vás zde provedu! Ať už to bude ráno, kdy Vás okouzlí vrcholky kopců vyčnívající z ranní mlhy, či večer při nádherných červánkách.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: phone: fname: fullname:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Pozemky
Lokalita: Beroun, Zdice
4.550.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Pozemky
Lokalita: Beroun, Králův Dvůr
5.590.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Pozemky
Lokalita: Beroun, Bavoryně
1.050 / m2
DETAIL NEMOVITOSTI