311 623 447 info@domov-beroun.cz

Prodej komerčního prostoru, 69,4 m2, v přízemí bytového domu

Základní informace

Cena
Cena prostoru 5.500.000
Poznámka Včetně provize RK a právního servisu
Provize Včetně provize
Lokalita
Obec Beroun
Ulice Nepilova
č. domovní / č. orientační 1932
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5832
Datum aktualizace 23.05.2024
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji komerční prostor v přízemí bytového domu v Berouně, v ul. Nepilova. Výměra je 69,4 m2, sestává z jedné velké místnosti a zázemí, kde je toaleta a umyvadlo. Aktuálně je tato plocha v Prohlášení vlastníka vedena jako nebytový prostor a je nájemcem užívána jako kancelář.
Vchod do prostoru je přímo z ulice, je tu klid, místo by se tedy hodilo pro kanceláře, vhodné pro zázemí firmy. Nachází se uprostřed bytového domu, v okolí jsou řadové domy, bytové domy, další se tam staví. Prostor by se do budoucna hodil možná pro zařízení provozu služeb, nebo pro lékaře pro ordinaci, takové služby v této nově rozrůstající se části Berouna chybí. Nedaleko bude město stavět novou státní mateřskou školu.
V okolí je několik volných parkovacích míst. Jedno parkovací místo ve společné garáží je součástí prodeje a je zahrnuto v kupní ceně.
Lokalita Na Máchovně, ulice Nepilova, je okrajovou částí města Berouna. Pěšky se pohodlně dostanete k zastávce autobusu, dobré dopravní spojení je jak s centrem města, tak s Prahou. Na dálnici D5 jste do 5 minut, na okraji Prahy za 15 minut.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: fullname: email:
nahrávám...