311 623 447 info@domov-beroun.cz

Prodej řadového domku v Králově Dvoře u Berouna, REZERVOVÁNO

Základní informace

Cena
Cena domu 4.650.000
Popis REZERVOVÁNO
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Beroun
Obec Králův Dvůr
Ulice Pod Hájem
č. domovní / č. orientační 295
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5675
Datum aktualizace 24.11.2023
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji menší útulný zděný domek v pěkné lokalitě v Králově Dvoře u Berouna, v ul. Pod Hájem. Dům má v přízemí celkovou užitnou plochu 65 m2. Jsou v něm 3 pokoje a kuchyňský kout, chodba a koupelna se záchodem.
Původní stavba řadových domů pochází ze 70.let, tento dům byl před 10 lety částečně rekonstruovaný (zateplení, plastová okna, kuchyně), ale zasloužil by si celkovou revitalizaci a rekonstrukci. Majitelé několika vedlejších domků využili při rekonstrukci i půdu, kde vznikly další 2 pokoje se střešními okny. Tam je prozatím přístup přes střechu a půda není pochozí.
Aktuálně je domek už 10. rokem pronajatý, nájemci by rádi v domě zůstali bydlet, ale mají prozatím smlouvu na dobu určitou, aby v případě potřeby do měsíce dům uvolnili. To je další varianta, která se nabízí - koupit dům na investici a rovnou mít nájemníky. Z toho důvodu fotografie interiéru nejsou zveřejněny, mohu je poskytnout pouze vážným zájemcům. Prohlídky jsou po dohodě možné.
V ceně koupě je i pozemek před domem o výměře 36 m2, kde pohodlně zaparkujete 2 auta. Za domem je oplocená zahrádka o výměře 80 m2. Je zatravněná, je na ní terasa se zastřešením, vejde se sem i bazének nebo záhony. Na terasu je přístup dveřmi z obývacího pokoje. Celková výměra pozemku včetně domu je 201 m2.
Dům je napojen na plyn, kanalizaci i obecní vodovod, před domem vede datový kabel. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, který ohřívá i vodu. Střecha je eternitová, jistič do domu 3x20 A, podlahy v domě - dlažba, koberec a v obývacím pokoji je plovoucí podlaha. V kuchyni je linka s plynovým sporákem, el. troubou, myčkou a digestoří, v koupelně je přípojka na pračku, sprchový kout a umyvadlo, vše skromné, ale vše slouží.
Králův Dvůr je menší město hned vedle Berouna, je tu veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchody, autobusové spojení do Berouna i s přímé spoje do Prahy. A název ulice Pod Hájem napovídá, že i přírodu máte nadosah.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: email: fname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Hořovice, Modřínová
11.480.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Tetín, Mramorová
15.950.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Domy a vily
Lokalita: Beroun, Točník
9.500.000
DETAIL NEMOVITOSTI