311 623 447 info@domov-beroun.cz

Prodej zajímavě řešeného, rodinného domu 5+kk v Králově Dvoře – Levín

Základní informace

Cena
Cena domu 10.490.000
Sleva 1.000.000
Lokalita
Okres Beroun
Obec Králův Dvůr
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační 34
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5097
Datum aktualizace 07.01.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Ing. Jan Kindl
+420 721 734 482
jan.kindl@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Prodej zajímavě řešeného, rodinného domu 5+kk, který v roce 2010 prošel kompletní a nadstandardní rekonstrukcí. Dům leží na pozemku o celkové velikosti 646 m2 v obci Králův Dvůr – Levín v původní zástavbě a nabízí svým obyvatelům maximální soukromí.

K domu patří velmi prostorná terasa se zastřešením a také krytý bazén s klidovou zónou, která je důmyslně umístěna tak, aby zde bylo naprosté soukromí.
Zahrada je již plně vzrostlá a navržena s ohledem na minimální požadavky na údržbu. Na pozemku je k využití i zahradní domek, který může sloužit jako parkování pro motorku či sklad pro zahradní vybavení.

Kuchyňská linka je zařízena na míru včetně vestavěných spotřebičů. Zároveň je zde připraveno místo pro prostornou, americkou lednici.

Koupelna je vybavena vanou a úložným prostorem na míru. Nachází se zde i místo pro pračku a sušičku, které jsou součástí prodávaného vybavení domu.

V obytných místnostech je na podlaze plovoucí podlaha. V kuchyni s obývacím pokojem a části chodby je velkoformátová dlažba a podlahové vytápění. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem s 80 litrovým zásobníkem teplé vody a je napojen na kanalizaci a městský vodovod. Podkrovní místnost je vybavena samostatnou klimatizací.

V nemovitosti se nachází velké množství úložných prostor v podobě vestavěných skříní a zároveň samostatná šatna pro každodenní využití.

Část domu je podsklepena a připravena k využití jako další sklad. Vjezd a parkování na pozemku je zajištěno pomocí dvou vjezdových bran a nabízí tak dostatek prostoru pro několik vozidel nebo menší obytný vůz. Další parkování je možné na parkovišti hned před domem.

V obci Králův Dvůr je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Po dálnici D5, která prochází kolem Králova Dvora se během 20 minut dostanete do Prahy – Zličín nebo cca za 25 minut do Plzně. Nájezd na dálnici D5 je od domu vzdálený pouhých 1,5 km.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
fullname: fname: phone: email:
nahrávám...

Podobné nabídky

Prodej

Druh: Domy a vily Lokalita: Beroun, Nižbor, V Hamburku

4.290.000
DETAIL NEMOVITOSTI