311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pronájem plně vybaveného bytu 2+1 /L, výhradně pro firmu a její zaměstnance -ul Švermova-Beroun

Základní informace

Cena
Cena nájmu 5.600 / měsíc
Poznámka - cena nájmu je uvedena za 1 osobu včetně režie na 1 osobu, kauce 34 000,- Kč, provize RK 25 000,- Kč + DPH
Lokalita
Obec Beroun
Ulice Švermova
č. domovní / č. orientační 1374 / 35
Informace o nabídce
Typ smlouvy Pronájem
Číslo zakázky 5219
Datum aktualizace 11.06.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Mgr. Zuzana Rosenbergová
+420 777 306 888
rosenbergova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem luxusního bytu s kompletním vybavením, výhradně firmě pro jejich VIP zaměstnance!!!
Byt je velikostí 2+1 s lodžií a sklepní kojí, o podlahové ploše 48,87 m2. Byt prošel nově, velmi zdařilou kompletní rekonstrukcí a je určen k bydlení maximálně 6 zaměstnanců jedné firmy. Tento byt je konstruován, pro ubytování 6 různých osob (zaměstnanců) s přiděleným pořadovým č. 1-6, každý ubytovaný zde najde, pod uvedeným pořadovým číslem, jedno lůžko s toaletním stolkem, lampičkou a zásuvkou , pro každého je k dispozici uzamykatelná plechová šatní skříň, lůžkoviny a povlečení, koš na prádlo, šatní skříň na chodbě s botníkem a dalších spoustu věcí pro společné užívání.
Dispoziční řešení : Kuchyň 8,99 m2 - kompletně vybavená kuchyňská linka, vybavený obývací pokoj - 19,41m2. Ložnice - 12,48 m2, 3x palanda = 6x lůžek, 5x šatní skříň (zamykací, plechová), 6x noční stolek a další vybavení. Koupelna - 2,11 m2, umyvadlo + skříňka pod umyvadlo značky, sprchový kout.
WC - 0,95 m2, Předsíň / chodba - 4.93 m2, skříňka pro každého zaměstnance
Lodžie - 3,81 m2. Sklep - 2,10 m2 momentálně bez vybavení, cca do 3 měsíců, k zapůjčení 2x jízdní kola zdarma, 3x sáňky k zapůjčení zdarma, 1x kovový regál na zavazadla.
Stropy a podlahy jsou nově zateplené, na podlahách jsou položeny kvalitní vinylové podlahy.
Okna jsou plastová s izolačním dvoj-sklem a zatahovacími roletami den a noc.
Radiátory mají měřiče tepla.
Vytápění a teplá voda je zajištěna dálkově.
V bytě jsou nainstalovány mimo WC a Koupelnu bezpečnostní kamery, z důvodu bezpečnosti.
Byt je určen výhradně pro slušné a kvalitní zaměstnance firmy, jako bonus, za dobře odváděnou práci. Byt není určen pro zaměstnance, pracující v prašném a znečištěném prostředí (stavebnictví apod.). Způsob ubytování zaměstnanců, upravuje bytový provozní řád a předávací protokol přiděleného vybavení, k bytu je ustanoven správce, na náklady pronajímatele, který zajišťuje technickou podporu, údržbu, kontrolu a dohled na dodržování ustanoveních v provozním řádě a předávacím protokolu (přílohy nájemní smlouvy), firma se o nic nestará, jen dodává zaměstnance k ubytování, tyto služby jsou zahrnuty v ceně nájmu, včetně úklidů, jednou za 14 dní. Pronajímatel nepožaduje žádnou kauci pro případné technické závady, či opotřebení vybavení, vše hradí pronajímatel, pouze za předpokladu dodržování provozního řádu ubytovaných zaměstnanců. Vstup a výstup ubytovaných zaměstnanců, podléhá osobnímu seznámení s provozním řádem a předávacím protokolem.
Možnost parkování na parkovišti před domem. V Berouně kompletní občanská vybavenost s výbornou dopravní dostupností ( s přímými bus. spoji do Prahy - 25min. metro „B“ Zličín, Nové Butovice). Zastávka na autobus Velké sídliště 2 min chůze. Výborná i dostupnost dálnice D5.
V ceně nájmu je zahrnutý komplexní servis pro ubytování max. 6 osob. Firma (nájemce) se o nic nestará, platí pouze nájemné a dodává zaměstnance pro ubytování. O vše se stará správce bytu.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: fullname: fname: email:

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Pronájem
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Žebrák, Sídliště
8.500 / měsíc
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Pronájem
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Družstevní
15.000 / měsíc
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Pronájem
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Karly Machové
13.000 / měsíc
DETAIL NEMOVITOSTI