| Cena | |
|---|---|
| Cena domu | 8.300.000 Kč |
| Popis | REZERVOVÁNO |
| Provize | Včetně provize |
| Lokalita | |
| Okres: | Beroun |
| Obec | Králův Dvůr |
| Ulice | Jungmannova |
| č. domovní / č. orientační | 4 |
| Informace o nabídce | |
| Typ smlouvy | Prodej |
| Číslo zakázky | 6177 |
| Datum aktualizace | 05.09.2025 |
Ing. Jan Kindl
+420 721 734 482
jan.kindl@domov-beroun.cz
Nabízíme k prodeji udržovaný rodinný dům o dispozici 4+kk s rozsáhlou stodolou, která skýtá široké možnosti využití – od přestavby na další obytnou jednotku, investiční byt až po prostor pro rodinné oslavy. Nemovitost se nachází v obci Králův Dvůr – Zahořany, na pozemku o celkové výměře 575 m².
Dům z roku 1932 je zděný, postavený na kamenných základech, se střechou pokrytou plechovou krytinou. V roce 2012 prošel částečnou rekonstrukcí. K vytápění slouží plynový kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu 220/380 V. K dispozici je také telefonní přípojka pro připojení k internetu. Na pozemku je funkční studna, která může sloužit například k zalévání zahrady. Dům je částečně podsklepený.
V interiéru naleznete kombinaci dlažby, dřevěných prken a lina. Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně varné desky, trouby, myčky, digestoře a mikrovlnné trouby. Okna směrem do ulice mají protihlukovou fólii a izolační dvojskla, která zajišťují maximální komfort. Parkování je možné přímo na pozemku za vjezdovými vraty.
Obec Králův Dvůr poskytuje plnou občanskou vybavenost včetně škol, školek, obchodů a služeb. Výborná dopravní dostupnost do Berouna i do Prahy z této lokality činí ideální místo jak pro rodinné bydlení, tak pro investici.