311 623 447 info@domov-beroun.cz

Rodinný dům s plochou střechou, terasou a vestavěnou dvougaráží

Základní informace

Cena
Cena domu 11.980.000
Poznámka Včetně provize i právního servisu
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Kladno
Obec Unhošť
Ulice Štefánikova
č. domovní / č. orientační 980
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5794
Datum aktualizace 30.03.2024
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s velkým potenciálem. Nachází se v Unhošti, ve městě 20 km vzdáleném od Prahy. Stojí na rovinatém pozemku o výměře 891 m2.
Podlahová plocha obytné části je 120 m2, dispozičně upravena na 4+1. Tvoří ji velký obývací pokoj, samostatná kuchyně, 3 pokoje, koupelna, chodba a WC. Z obývacího pokoje se můžete dostat na slunnou terasu o výměře 34 m2.
Vnitřním schodištěm je dům spojen s obrovskou plochou suterénu, kde je dalších 151 m2. Rozděleny jsou na velkou garáž s montážní jámou, kotelnu, prádelnu, sušárnu, sklad, dílnu - vše je suché, větrané okny a nabízí spoustu možností na nové využití.
Dům byl kolaudovaný v r. 1995, od té doby je velmi citlivě udržovaný. Postaven je z pálených cihel a tvárnic, je připojen na obecní vodovod, kanalizaci i plynovod. Vytápění je plynovým kotlem, ohřev vody el. bojlerem, v domě je snížená sazba pro odběr elektřiny. V posledních letech byla měněna okna v obytné části na plastová, nově byla položena dlažba na terase a podlahy v pokojích, osazeny nové interiérové a vchodové dveře.
Dům se přesně trefil tvarem budovy i rovnou střechou do současných moderních trendů. Je možné ho užívat hned, je velmi zachovalý. Ale možná osloví ty, kteří si chtějí vybudovat rodinné sídlo podle svých snů - a tady je k využití spoustu užitného místa, jak pro podnikání, tak pro relaxační zóny.
Unhošť je město s dobrou dostupností do Prahy, Kladna a Berouna. Autobusové linky patří do Pražské integrované dopravy, přímými spoji se tak dostanete do Prahy - Zličín, Motol i na letiště v Ruzyni. Nájezd na dálnici je vzdálen 2 km. Město má i vlakové nádraží. Najdeme tu veškerou občanskou vybavenost - mateřskou i základní školu, obchody, lékaře, uměleckou školu, městskou policii, knihovnu, multifunkční sál, sportovní halu - v okolí je Křivoklátská vrchovina, kde jsou cyklostezky, možnosti procházek a relaxace.
Ještě bych vyzdvihla lokalitu - dům se nachází v okrajové části města, kde je klid, rodinné vilky, stará zástavba, žádný satelit. Není u hlavní silnice, na konci ulice je zelená plocha, kam se dá chodit s dětmi a pejsky.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: fullname:
nahrávám...