311 623 447 info@domov-beroun.cz

Slunný prostorný byt 5+kk + 3 terasy, 2 garážová stání a sklep, REZERVOVÁNO

Základní informace

Cena
Cena bytu 10.800.000
Popis REZERVOVÁNO
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Obec Beroun
Ulice Nepilova
č. domovní / č. orientační 1932
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 5222
Datum aktualizace 15.05.2022
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jitka Lišková
+420 602 611 876
liskova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Mám pro Vás jedinečnou nabídku - luxusní byt 5+kk, který se nachází v posledním - 6. nadzemním podlaží bytového domu v lukrativní části Berouna.
Podlahová plocha samotného bytu je 102 m2, patří k němu tři terasy - 12 m2 a 9 m2 podél ložnic, terasa se vstupem z obývacího pokoje má výměru dokonce 47 m2. Na ní je pergola, kterou je možné el. ovládáním zakrýt jak z boků, tak vysunout střechu. Zvýšíte si tím obytný prostor i za horšího počasí a zajistíte naprosté soukromí. Nadstandardní výměry teras nabízejí dostatek místa pro relax, posezení s přáteli, pěstování truhlíkových květin, zeleniny i bylinek. Na terasu je vyvedena voda, je tu odtokový kanál, osvětlení i el. zásuvka.
K bytu patří sklep o výměře 4 m2 a jistě oceníte 2 vlastní garážová stání v suterénu domu, vše už je zahrnuto v ceně.
Byt byl osazen celkem 7 francouzskými okny, je proto příjemně prosvětlený denním světlem, velmi slunečný. Díky vyššímu patru je z oken nádherný nerušený výhled na okolní kopce, z terasy si můžete vychutnat západ slunce.
V bytě najdeme chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 4 pokoje, 2 koupelny s WC a další chodbu, která odděluje spací část bytu od obytné. Původní majitelé do bytu nechali na míru vyrobit vestavěné skříně do chodby a nábytek do jedné z ložnic, dopřáli si prostornou moderní kuchyni. Toto vybavení je součástí prodeje. Kuchyňská linka je osazena kvalitními spotřebiči zn. Siemens (myčka, ind. deska, trouba), je tam lednice a digestoř s odtahem.
Bydlení v Berouně dává smysl. Je tu dostatek obchodů, škol, školek, cyklostezky, multikino, bazény, sportovní centra, parky - v poslední době jedno z nejhezčích moderních měst, kde žijete v klidu, blízko přírodě a v Praze jste za 20 minut. Neváhejte s prohlídkou, případné dofinancování hypotékou Vám pomůže vyřešit náš hypoteční specialista.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: lname:
nahrávám...

Podobné nabídky

Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Zdice, Velizská
4.320.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Králův Dvůr, Počaply, Plzeňská
2.190.000
DETAIL NEMOVITOSTI
Fotografie nemovitosti
Prodej
Druh: Byty
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Na Náhonu
7.190.000
DETAIL NEMOVITOSTI