311 623 447 info@domov-beroun.cz

Velmi světlý byt 2+1, 58 m² + L + S - Beroun / Sídliště

Základní informace

Cena
Cena bytu 3.200.000
Lokalita
Obec Beroun
Ulice Mládeže
č. domovní / č. orientační 1302 / 2
Informace o nabídce
Číslo zakázky 4540
Datum aktualizace 01.07.2020
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Mgr. Zuzana Rosenbergová
+420 777 306 888
rosenbergova@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Pokud hledáte byt v Berouně, do kterého se můžete ihned nastěhovat a ještě ušetřit za vybavení bytu, právě jste ho našli…
Nabízím Vám ke koupi velmi světlý byt o dispozici 2+1 se zasklenou lodžií ve velmi klidném domě na okraji berounského sídliště.

Proč byste si měli vybrat právě tento byt?

- Je ve stavu, ve kterém se do něho můžete ihned nastěhovat!
Ještě do nedávna v bytě žil majitel s rodinou. Tomu také odpovídá jeho stav. Kompletní rekonstrukce koupelny v roce 2013. Ve stejném roce byli broušeny a lakovány parkety v obývacím pokoji.

- Ušetříte za vybavení bytu!
V bytě je možné zanechat lednici, pračku, sušičku, mikrovlnou troubu, rozkládací pohovku a dvě křesla na zasklené lodžii. Případně i obývací stěnu a pohovku.

- Nachází se v lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a perfektním spojením do Prahy!
Parkování vozu je možné ihned u domu. Nejbližší nájezd a sjezd z dálnice D5 je od domu vzdálený 3 minuty jízdy. Zde se nachází i obdhoní zóna s hypermarketem Kaufland, Billa nebo Penny. Další velká obchodní zóna je od domu pouhých 5 minut chůze... hypermarket ALBERT, LIDL, obchod pro kutily OBI a další menší obchody známých značek.
Pokud nedisponujete vozem, jistě uvítáte autobusovou zastávku s přímým spojením do Prahy (na Butovice či Zličín) před domem.
Pro sportovní vyžití za špatného počasí je tu sportovní centrum EDEN, 5 minut chůze od domu. V širším dosahu jsou další základní a mateřské školy vč. jazykových, nemocnice, poliklinika a další služby.

- Velmi nízké náklady na vytápění a ohřev teplé vody!
Díky fotovoltaické stanici na střeše domu je dům téměř nezávislý na dodávkách tepla s teplárny. To zaručuje velmi nízké náklady na vytápění bytu.

- Velké množství úložných prostor!
Přímo v bytě máte k dispozici dvě vestavěné skříně. Kola nebo kočárek můžete parkovat v uzamykatelné společné kolárně a využívat můžete také společnou sušárnu v suterénu domu. K bytu poté náleží samostatná sklepní kóje pro skladování méně potřebných osobních věcí, jako jsou například kufry.

- Na domě už není co zlepšovat!
Prošel totiž kompletní rekonstrukcí dokončenou v roce 2013. Zateplení, fasáda, oprava střechy. V roce 2017 zasklívání lodžií v bytech.

- Velmi klidný dům!
Dům je obývaný převážně osobami staršího věku, kteří mají rádi svůj klid. Dále zde bydlí rodiny s dětmi.

- Nesčetné množství nejen turistického vyžití!
Okolí domu protíná velké množství turistických tras a cyklostezek, které vedou do nedaleké CHKO Křivoklátsko nebo Českého krasu, kde naleznete nesčetné množství nejen turistických aktivit.

- Nádherný výhled na město nebo protější stráň do zeleně!
I když se byt nachází v 5.NP cihlového domu, stále nejste pod střechou. Díky tomu máte krásný, jižní výhled ze zasklené lodžie.

- Společná lodžie pro 3 byty na mezipatře!
Tu můžete využívat například k sušení prádla. V současné době je minimálně využívána Vašemi přímými sousedy.

V případě jakýchkoliv dotazů Vám jsem k dispozici.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
email: fullname: fname:
nahrávám...