311 623 447 info@domov-beroun.cz

Zasíťované pozemeky se stavebním povolením - Liteň

Základní informace

Cena
Cena pozemku 5.200 / m2
Lokalita
Okres Beroun
Obec Liteň
Parcela 750/33
Informace o nabídce
Číslo zakázky 4868
Datum aktualizace Dnes
Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Lukáš Rosenbaum
+420 721 087 950
rosenbaum@domov-beroun.cz

Popis nabídky

Krásné výhledy, klidná lokalita na hranici Českého krasu, půl hodiny jízdy do Prahy - to jsou jen některé z hlavních předností tohoto pozemku o výměře 942m². Bezpochyby největší výhodou tohoto pozemku je již vypracované stavební povolení, díky kterému můžete začít téměř "ihned" stavět.

Pozemek je napojen na vodovod a kanalizaci, dále se můžete připojit na datový kabel, který Vám zaručuje vysokorychlostní připojení k internetu. Pro všechny inženýsrské sítě je již nyní vydaný kolaudační souhlas s jejich užíváním.

Dle územního plánu městyse Liteň je pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu s maximální plochou zastavitelnosti pozemku 300m². Na pozemku lze postavit dům o dvou nadzemních podlaží včetně využitelného podkroví. Maximální výška hřebene střechy je stanovena na 10m.

Městys Liteň leží ve Středočeském kraji v okrese Beroun 30 kilometrů jihozápadně od hlavního města Prahy. Leží v Hořovické pahorkatině zhruba 4,5 km jihozápadně od národní kulturní památky hradu Karlštejn, přibližně 15 km jihovýchodně od Berouna. Zajíždí sem autobusová linka s přímým spojením do Berouna, případně můžete využít i vlakové spojení.

Úchvatná příroda Českého krasu Vám nabízí nesčetné množství nejen turistických aktivit.

Na výběr máte celkem z 16 pozemků s výměrami od 901m² do 956m². V nejbližší době se s ohledem na vývoj trhu s pozemky předpokládá jejich zdražení

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
lname: fname:
nahrávám...