311 623 447 info@domov-beroun.cz
Mgr. Zuzana Rosenbergová

Mgr. Zuzana Rosenbergová realitní makléřka

+420 777 306 888
rosenbergova@domov-beroun.cz

Jmenuji se Zuzana Rosenbergová  a moje první setkání s realitami bylo hned po přistěhování do Berouna v roce 2005, kdy jsem začala pracovat pro developerskou společnost na pozici obchodně administrativní referentky. Tato práce nebylo úplně to, co by mě naplňovalo, neboť jsem dříve pracovala v rodinné firmě, kde  jsem byla především  v přímém  kontaktu se zákazníky. Stále více mě lákala práce s klienty, kteří  přicházeli  jako zájemci o byty, které společnost prodávala. K mému velkému štěstí se v té době otevřelo oddělení volných realit, a tak jsem se tam po krátké době přesunula. V tomto období  jsem poznala paní Kindlovou, která mě  do obchodu  s realitami dokonale zasvětila. Na několik let  jsem se pak odmlčela  při mateřských povinnostech. V té době jsem samozřejmě přemýšlela, co budu po mateřské dovolené dělat a přišla nabídka od Vlaďky Kindlové, že jakmile mně mateřská dovolená skončí, mohu nastoupit jako makléřka do její rodinné firmy. Stalo se tak v roce 2013 a od této doby pracuji pro realitní kancelář Domov v příjemném prostředí rodinné firmy,  s výbornými kolegy a tou nejlepší ředitelkou, co si může vůbec kdo přát. Spokojení klienti  mě nabíjí do další práce, která je mou srdeční záležitostí i přesto, že je to práce náročná. Plánujete prodávat, kupovat nebo pronajímat své nemovitosti? Svěřte se mi. Poradím Vám ze své zkušenosti to nejlepší řešení Vašich potřeb, a pokud o to budete stát, Váš obchod pro Vás zrealizuji.

Reference: Jiří Janák29.10.2019Chtěl bych moc poděkovat za prodej mého bytu pomocí paní Rosenbergové. Byl jsem moc spokojen obzvláště za její profesionální přístup, kde platilo vše co jsme si řekli, vždy to bylo v dohodnutém termínu a s ničím nebyl žádný problém.
Zjistit více

Reference: Helena a Antonín Nademlejnský02.09.2019rádi bychom touto cestou poděkovali paní Mgr. Zuzaně Rosenbergové za pomoc při koupi bytu
Zjistit více

Pronájem
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, V Zahradách
Druh: Byty
11.000 / měsíc
Detail nabídky
Prodej
Lokalita: Praha-západ, Chýně
Druh: Pozemky
10.800.000
Detail nabídky
Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Branislavova
Druh: Byty
5.390.000
Detail nabídky
Prodej
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha, Řepy, Galandova
Druh: Byty
7.326.000
Detail nabídky
Pronájem
Lokalita: Praha-západ, Chýně, Premonstrátů
Druh: Malé objekty, garáže
1.500 / měsíc
Detail nabídky
Prodej
Lokalita: Beroun, Beroun-Město, Košťálkova
Druh: Byty
4.750.000
Detail nabídky
*
*
*
*
fname: fullname:

Pobočka

Domov - realitní společnost s.r.o.

Adresa

Na Příkopě 1/6, 266 01 Beroun

Prodej
Lokalita: Beroun, Králův Dvůr, Levín, Na Lucberku
Druh: Byty
-
Prodej
Lokalita: Kladno, Kročehlavy, Ukrajinská
Druh: Byty
-
Prodej
Lokalita: Beroun, Nový Jáchymov, Boháčkova
Druh: Pozemky
-