311 623 447 info@domov-beroun.cz

Realitní služby

Chcete svoji nemovitost prodat či pronajmout dobře a bez zbytečného stresu?
Obraťte se s důvěrou na nás.

Realitní služby

Díky dlouholetým zkušenostem, výborné znalosti trhu, databázi kontaktů a moderním metodám pro Vás budeme tím pravým průvodcem, se kterým administrativně náročný proces prodeje či pronájmu zvládnete bez starostí. 

Stanovení ceny Tržní ocenění zdarma. Odhad provedou specialisté s letitými zkušenostmi na realitním trhu. Prioritou je prodat či pronajmout Vaši nemovitost rychle a za nejvyšší možnou cenu.
Specializace na region Berounsko známe, žijeme tady, proto dokážeme Vaši nemovitost nejlépe zobchodovat.
Právní služby Naši právníci pro klienty zajišťují veškeré právní úkony. Tento servis zaručuje kvalitu a rychlost zpracování.
Profesionální fotky Nemovitost před focením profesionálním fotografem nachystáme (tzv. fotostaging) - zásadně vylepší první dojem při prohlížení inzerátu.
Inzerce Zajistíme propagaci na internetu od největších portálů po sociální sítě. Využíváme také běžné reklamní prostředky, jako jsou vývěsky, letáky, novinová inzerce, plachty…
Naše zkušenosti Jsme tady již od roku 1994, uskutečnili jsme více než 10 000 realitních transakcí.
Rodinná firma V přátelské atmosféře Vám poskytneme profesionální servis. Pro spokojenost zákazníků děláme maximum.
Reprezentativní prostory Osobní kontakt s klienty probíhá v krásných prostorách v historickém centru Berouna.
Prodejní prezentace Připravíme obecnou i technickou dokumentaci, fotografie, půdorysy… Používáme videoprohlídky, virtuální prohlídky.
Prohlídky nemovitosti Vyřešíme veškerou komunikaci se zájemci, naplánujeme a realizujeme prohlídky dle Vašeho přání s Vámi či bez Vaší přítomnosti.
Financování a pojištění Pro klienty naší realitní kanceláře nabízíme bezplatný servis při zajištění financování. Můžeme Vám rovněž nabídnout komplexní servis v oblasti pojištění.
Jednání s úřady Postaráme se o komunikaci s katastrem nemovitostí, finančním úřadem, stavebním úřadem, atd.
Bezpečnost transakce Jsme členy Realitní komory ČR. Dbáme na maximální bezpečnost a transparentnost obchodu pro obě strany.
Homestaging Pomůžeme Vám zlepšit estetiku vaší nemovitosti, odstranit drobné vady, které mohou zbytečně pokazit první dojem. Profesionální příprava nemovitosti je dnes nezbytnou součástí inzerce.
Databáze poptávajících Vaši nemovitost nabídneme stovkám aktivních poptávajících z naší interní databáze.
 

Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
lname: fullname: phone: fname: