311 623 447 info@domov-beroun.cz

Realitní služby​

Jsme realitní specialisté na Berounsko a Prahu s tradicí již od roku 1994. Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor. Naši realitní makléři jsou připraveni Vám poskytnout služby nejvyšší kvality. Samozřejmostí je pomoc při zajištění financování a kvalitní právní servis. Staňte se i Vy naším spokojeným klientem.

Pro kupující

Chcete se přestěhovat do většího, menšího, úspornějšího, novějšího nebo jen potřebujete něco na oddechnutí od města? Rádi pro Vás vyhledáme vhodnou nemovitost splňující všechny Vaše požadavky.

Pro pronajímatele

Vlastníte byt, dům či nebytový prostor a chcete ho pronajmout? Svěřte nám jej a my vyhledáme vhodné zájemce, kteří splní veškeré Vaše podmínky a očekávání.

Pro nájemce

Hledáte dočasné bydlení, začínáte se stavět na vlastní nohy nebo se Vám právě teď nechce investovat do vlastní nemovitosti? Pomůžeme Vám s hledáním vhodného nájmu dle Vašich požadavků a představ.

Pro prodávající

Jak dobře a rychle prodat svou nemovitost? Jak dostat co nejlepší cenu? Jak se vypořádat s případnými právními vadami na nemovitosti? Podobné otázky si klade každý prodávající.


Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
fname: lname: