311 623 447 info@domov-beroun.cz

Služby

Podívejte se, s čím vám naši realitní odborníci pomohou.

Služby
​​

Realitní služby

Jsme realitní specialisté na Berounsko a Prahu s tradicí již od roku 1994. Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor. Naši realitní makléři jsou připraveni Vám poskytnout služby nejvyšší kvality. Samozřejmostí je pomoc při zajištění financování a kvalitní právní servis. Staňte se i Vy naším spokojeným klientem.

Správa nemovitostí

Zabýváme se komplexním a individuálním řešením v oblasti správy nemovitostí pro společenství vlastníků i soukromé majitele nemovitostí. Spravujeme činžovní domy, panelové domy, ale i samostatné byty nebo nebytové prostory, a to jak po ekonomické tak technické stránce.

Výkup nemovitostí

Je určen pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají čas zprostředkovaně nemovitost prodávat.

Odhady tržní ceny nemovitostí

Kvalifikované tržní ocenění nemovitosti udává reálnou hodnotu nemovitosti na trhu. Využívá se zejména ve chvíli, kdy chcete stanovit cenu při prodeji či nákupu vlastní nemovitosti nebo v rámci řešení dědického řízení. Odhady zpracovávají naši realitní specialisté, kteří mají letité zkušenosti z realitního trhu.

Hledáme pro klienty

Pro naše klienty hledáme různé typy nemovitostí. Sledujte všechny naše poptávky v sekci "Hledáme pro klienty".

Služby pro developery

Nabízíme spolupráci při marketingu a prodeji developerských projektů. Specializujeme se zejména na projekty v regionech Berounsko a Praha. Můžeme podpořit developerské společnosti jako profesionální prodejci či marketéři.

Vyjednání výhodnější ceny a právní podpora při nákupu nemovitosti

Chystáte se kupovat svou vysněnou nemovitost, ale neorientujete se v realitní problematice? Bojíte se koupit nemovitost přímo od majitele či nevěříte zprostředkovateli obchodu? Nerozumíte smlouvám, které jsou velmi důležitou součástí realitní transakce? A především byste rádi ušetřili peníze? Pak se na nás s důvěrou obraťte.  Nabízíme Vám novou službu. Budeme Vaši osobní poradci, jako profesionálové vyjednáme lepší kupní cenu, prověříme nemovitost a budeme celý proces prodeje hlídat, takzvaně Vám budeme krýt záda.