Služby

​​

Realitní služby

Jsme realitní specialisté na Berounsko a Prahu s tradicí již od roku 1994. Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor. Naši realitní makléři jsou připraveni Vám poskytnout služby nejvyšší kvality. Samozřejmostí je pomoc při zajištění financování a kvalitní právní servis. Staňte se i Vy naším spokojeným klientem.

Správa nemovitostí

Zabýváme se komplexním a individuálním řešením v oblasti správy nemovitostí pro společenství vlastníků i soukromé majitele nemovitostí. Spravujeme činžovní domy, panelové domy, ale i samostatné byty nebo nebytové prostory, a to jak po ekonomické tak technické stránce.

Výkup nemovitostí

Je určen pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají čas zprostředkovaně nemovitost prodávat.

Vyjednání výhodnější ceny a právní podpora při nákupu nemovitosti

Chystáte se kupovat svou vysněnou nemovitost, ale neorientujete se v realitní problematice? Bojíte se koupit nemovitost přímo od majitele či nevěříte zprostředkovateli obchodu? Nerozumíte smlouvám, které jsou velmi důležitou součástí realitní transakce? A především byste rádi ušetřili peníze? Pak se na nás s důvěrou obraťte.  Nabízíme Vám novou službu. Budeme Vaši osobní poradci, jako profesionálové vyjednáme lepší kupní cenu, prověříme nemovitost a budeme celý proces prodeje hlídat, takzvaně Vám budeme krýt záda.

Vyklízení nemovitostí

Potřebujete pomoct s vyklizením bytu či domu? Zdědili jste nemovitost, která je plná nábytku či jiného zařízení a nechcete likvidaci řešit? Rádi Vám s tím pomůžeme, provádíme vyklízení bytů, domů, chat, garáží, sklepů, dílen, provozoven, půd ale i pozůstalosti.

Odhady tržní ceny nemovitostí

Kvalifikované tržní ocenění nemovitosti udává reálnou hodnotu nemovitosti na trhu. Využívá se zejména ve chvíli, kdy chcete stanovit cenu při prodeji či nákupu vlastní nemovitosti nebo v rámci řešení dědického řízení. Odhady zpracovávají naši realitní specialisté, kteří mají letité zkušenosti z realitního trhu.

Hledáme pro klienty

Pro naše klienty hledáme různé typy nemovitostí. Sledujte všechny naše poptávky v sekci "Hledáme pro klienty".

Služby pro developery

Nabízíme spolupráci při marketingu a prodeji developerských projektů. Specializujeme se zejména na projekty v regionech Berounsko a Praha. Můžeme podpořit developerské společnosti jako profesionální prodejci či marketéři.