311 623 447 info@domov-beroun.cz

Reference klientů

byt

činžovní dům

kancelář

dům / vila

obchodní prostory

sklad

prodáno

pronajato

Zvětšit mapu
Reference: Souba

Celá akce, na to, že se do ní promítly Vánoční svátky, proběhla velmi rychle s výborným výsledkem. Tedy velká jednička s mnoha hvězdičkami. 

Více zde
Reference: Škorič

děkuji Vám moc paní Kelnerová za perfektní profesionální přistup a celkem skvělé řízení celé transakce!

Více zde
Reference: Plavcová

Paní Kelnerová děkujeme moc za Vaše služby spojené s prodejem nemovitosti. Váš přístup a jednání bylo na skvělé úrovni:-)!

Více zde
Reference: Doležalová

paní Lišková děkuji Vám i Vašemu týmu specialistů z Domov - realitní společnost s.r.o. za profesionální přístup a vstřícné jednání při prodeji bytu Pod Hájem, Králův Dvůr.

Více zde
Reference: Kubíčková

Děkuji za spolupráci, především paní Jitce Liškové, která je po profesní i lidské stránce naprosto skvělá. 

Více zde
Reference: Čepelovi

spolupracovali jsme s realitní makléřkou paní Mgr. Rosenbergovou, s kterou byla velmi dobrá a profesionální spolupráce, a s kterou jsme byli nadmíru spokojeni je spolehlivá, pečlivá se smyslem pro situační a profesní empatii - vynikající a velice schopný realitní profesionál.  

Více zde
Reference: T. Falcová

Dobrý den paní ředitelko,moc vám děkuji za pomoc při prodeji pozemku! Velký dík i paní makléřce Kelnerové za pochopení i vstřícné jednání. Ráda vaše služby opět využiji a budu doporučovat.

Více zde
Reference: J. Foltánková

ráda bych touto cestou poděkovala panu Ondřeji Růžičkovi za jeho odborné rady, spolehlivost a ochotu při poskytování realitních služeb.  

Více zde
Reference: Koskovi

Oceňujeme lidskost a vstřícnost paní Kůsové a vše bylo vždy tak jak jsme očekávali. Pokud bychom v budoucnu něco z realit potřebovali určitě se s důvěrou obrátíme tam kde jsme dobře pořídili - tozn. u Vás.

Více zde