311 623 447 info@domov-beroun.cz

Reference klientů

byt

činžovní dům

kancelář

dům / vila

obchodní prostory

sklad

prodáno

pronajato

Zvětšit mapu
Reference: Kubíčková

Děkuji za spolupráci, především paní Jitce Liškové, která je po profesní i lidské stránce naprosto skvělá. 

Více zde
Reference: Čepelovi

spolupracovali jsme s realitní makléřkou paní Mgr. Rosenbergovou, s kterou byla velmi dobrá a profesionální spolupráce, a s kterou jsme byli nadmíru spokojeni je spolehlivá, pečlivá se smyslem pro situační a profesní empatii - vynikající a velice schopný realitní profesionál.  

Více zde
Reference: T. Falcová

Dobrý den paní ředitelko,moc vám děkuji za pomoc při prodeji pozemku! Velký dík i paní makléřce Kelnerové za pochopení i vstřícné jednání. Ráda vaše služby opět využiji a budu doporučovat.

Více zde
Reference: J. Foltánková

ráda bych touto cestou poděkovala panu Ondřeji Růžičkovi za jeho odborné rady, spolehlivost a ochotu při poskytování realitních služeb.  

Více zde
Reference: Koskovi

Oceňujeme lidskost a vstřícnost paní Kůsové a vše bylo vždy tak jak jsme očekávali. Pokud bychom v budoucnu něco z realit potřebovali určitě se s důvěrou obrátíme tam kde jsme dobře pořídili - tozn. u Vás.

Více zde
Reference: Jan Pinkava

Dobrý den, rád bych ohodnotil prodej pozemků u Nového Knína v okolí obce Krámy, který zprostředkovala paní Lišková.

Více zde
Reference: Věra Kubíčková

Dobrý den, chci Vám touto cestou poděkovat za spolupráci s Vaší realitní kanceláří a jmenovitě vyzdvihnout především práci Vaší kolegyně Jitky Liškové. Již dříve jsme s ní k naší spokojenosti prodávali nemovitosti v Praze, proto jsme neváhali a opět ji požádat o další spolup...

Více zde
Reference: Božena Peřichová Bendlová

Dobrý den paní ředitelko, moc rada bych touto cestou podekovala za skvělou a profesionální práci vaší makléřce paní Vyskočilové. Vážím si jejího proklientskeho přístupu a komunikace. Jsem majitelkou bytu, který mi již několikrát obsadila prověřeným nájemcem. Velice si vážím ...

Více zde