O nás​

Realitní kancelář Domov je rodinná společnost, poskytující široké spektrum realitních služeb. Na trhu s nemovitostmi působíme již od roku 1994. Řadu let jsme fungovali jako sdružení živnostníků, v roce 2011 došlo ke změně právní formy na veřejnou obchodní společnost.

Jsme specialisté na Berounsko, Prahu, ale v naší nabídce naleznete také nemovitosti z dalších částí České republiky. Zkušený profesionální tým zajistí klientům veškeré služby spojené s prodejem, koupí, pronájmem a správou nemovitostí. Nabízíme také další doplňkové služby jako vyklízení nemovitostí, hodinového manžela či výkupy nemovitostí.

Díky férovému jednání a profesionálně odvedené práci se těšíme velké důvěře klientů, kteří se k nám opakovaně vrací. Naším cílem je, aby naši klienti odcházeli spokojení a s úsměvem na rtech. Jsme tu díky Vám a pro Vás.

Tým realitní kanceláře "Domov" se těší na spolupráci s Vámi.

Náš tým

Naši specialisté se budou starat o Vaši nemovitost, rádi Vám se vším poradí a budou Vašim průvodcem celým obchodem. Najděte svůj nový domov s námi!

Reference klientů

Základním vodítkem při výběru vhodné realitní společnosti, které chcete svěřit zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti mohou být jistě reference klientů, kteří mají vlastní zkušenost s jednáním a službami, které hledáte. Zde pro Vás vybíráme několik referencí našich klientů.

Etický kodex

Tento etický kodex byl přijat a schválen společností Domov – realitní kancelář v.o.s.. Cílem je být pro Vás, naše klienty, tím nejlepším rádcem v realitách. Při obchodování je pro naše makléře závazný níže uvedený etický kodex.

Kariéra

Společnost Domov - realitní kancelář v.o.s. nabízí zajímavou, kreativní práci pro osoby, které rády komunikují s lidmi, jsou ochotni cestovat, chtějí nadstandartní příjmy a mají zájem na osobním růstu.