311 623 447 info@domov-beroun.cz

O nás

Domov Reality je rodinná společnost poskytující široké spektrum realitních služeb.

Na trhu s nemovitostmi působíme již od roku 1994. V průběhu let se naše malá rodinná firma rozrostla v profesionální tým, který pracuje rychle, spolehlivě a s důrazem na detail.   

Jsme specialisté na Berounsko a Prahu, ale v naší nabídce naleznete také nemovitosti z dalších částí České republiky. Náš zkušený tým zajistí klientům nadstandardní servis v každé fázi prodeje, nákupu a pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí. Své služby poskytujeme také v oblasti správy nemovitostí, nabízíme odhady tržních cen či výkupy nemovitostí.

Díky férovému jednání a kvalitně odvedené práci se těšíme velké důvěře klientů, kteří se k nám opakovaně vrací. Naším cílem je v přátelské atmosféře poskytnout profesionální poradenství, špičkový přehled v oblasti nemovitostí a 100% servis. Pro spokojenost zákazníků děláme maximum.

Tým "Domov Reality" se těší na spolupráci s Vámi.

Náš tým

Naši specialisté se budou starat o Vaši nemovitost, rádi Vám se vším poradí a budou Vašim průvodcem celým obchodem. Najděte svůj nový domov s námi!

Reference klientů

Základním vodítkem při výběru vhodné realitní společnosti, které chcete svěřit zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti mohou být jistě reference klientů, kteří mají vlastní zkušenost s jednáním a službami, které hledáte. Zde pro Vás vybíráme několik referencí našich klientů.

Etický kodex

Tento etický kodex byl přijat a schválen společností Domov – realitní kancelář s.r.o.. Cílem je být pro Vás, naše klienty, tím nejlepším rádcem v realitách. Při obchodování je pro naše makléře závazný níže uvedený etický kodex.

Kariéra

Společnost Domov - realitní kancelář s.r.o. nabízí zajímavou, kreativní práci pro osoby, které rády komunikují s lidmi, jsou ochotni cestovat, chtějí nadstandartní příjmy a mají zájem na osobním růstu.