311 623 447 info@domov-beroun.cz

Reference: Květoslava Botková

Dobrý den, pane Rosenbaume,
chtěla jsem Vám  ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci v průběhu pořizování mého nového bytu v rámci projektu Na Klášteře č. 10  v  Berouně.

Musím konstatovat, že  první rozhodnutí prodat svůj původní byt ve Vestci u Prahy a pořídit si nový menší byt , pro mě bylo velmi komplikované a vyžadovalo velkou dávku odvahy. Měla jsem minimální zkušenosti s realitním trhem , ale bylo mi jasné, že to pro mě  bude výrazně stresové období spojené se  spoustou administrativní zátěže a absolvování nezbytných právní kroků.
 
V momentě, kdy jsem na internetu  narazila na Vaši  prezentaci  k prodeji bytů v projektu  Na klášteře 10 , Beroun  jsem ještě zcela vážně neuvažovala o přesunu do Berouna. Nicméně Vaše video , ve kterém jste šikovně skloubil přiblížení projektu ,a jeho lokality  lokality v poměru kvalita  a cena,  mě naprosto zaujalo ve srovnání s nic neříkajícími inzeráty ostatních RK. Po první návštěvě  projektu, kdy jste mně osobně provedl domem a vysvětlil všechny záměry projektu,  jsem byla v podstatě  rozhodnutá a absolutně jsem nepochybovala o tom, že toto je přesně to, co hledám.

Další  proces zakoupení mnou vybraného  bytu počínaje  podpisem rezervační smlouvy, pak kupní smlouvy, složení prostředků na jistotní účet a závěrečná platba a vložení do katastru , pro mě  byl překvapivě hladký  díky Vašemu  profesionálnímu nasazení a lidskému přístupu spojenému s ochotou, kdykoliv  být k dispozici a poradit. mi případně rozptýlit  obavy.

Vážený pane Rosenbaume, chtěla bych Vám touto cestou  ještě jednou poděkovat za opravdu spolehlivý profesionální přístup, díky kterému jste  mě provedl celou transakcí bez zbytečného stresu a dovedl jste mě k úspěšnému zakoupení mého vysněného bydlení v krásné lokalitě, o níž jsem do té doby nemělo ani tušení.

Přeji Vám krásný den a mnoho úspěchu ve Vašem profesním i osobním životě.
Těším se na další spolupráci
S pozdravem

Květoslava Botková , spokojená majitelka nového bytu v Berouně