S paní makléřkou Veronikou Thomasovou jsme byli velmi spokojení. Od začátku jednala profesionálně, ochotně a zároveň lidsky. Vše nám srozumitelně vysvětlila, byla vždy k dispozici a celý proces proběhl bez stresu a komplikací.
Oceňujeme zejména kvalitu jejích služeb, osobní přístup a pečlivost v každém kroku. Bylo vidět, že svou práci dělá s maximální péčí a nasazením.
Můžeme ji jen doporučit a v budoucnu se na ni rádi znovu obrátíme.
Veselý Robin