311 623 447 info@domov-beroun.cz

Dobrý večer, 

Vážená paní Kůsová, chci Vás vychválit za celou akci, jen nevím jestli je dnes ten pravý čas, neb jsem se vrátil z denní, kterou jsem odsloužil, byť mám dle lékaře chřipku s angínou dohromady… Ale snad to nějak dám. 

Opět se osvědčilo stará pravda, že nepřipravované cokoliv, dopadne nejlépe a tak to bylo i v tomto případě, Do vaší kanceláře jsem se vydal na radu bývalého kolegy, kterého jsem předtím pozval na kávu a on mi dle své povahy vyčinil, že mám nájemní byt a tento nevydělává. Přímo mi dal příkazem ať navštívím na vaší adrese pána, který se o jeho záležitosti prý velmi dobře postaral. Jsem zvyklý poslouchat, tak jsem hned druhý den vyrazil.

Dole u vchodu jsem potkal paní Kindlovou a myslel jsem že vstupuje jako zákazník. Po vstupu do kanceláře, jsem oslovil zaměstnance, s dotazem na doporučeného pána a dozvěděl jsem se, že zde již nepracuje. Paní Kindlová se představila a odvedla si mi do zasedačky,  kde jsme si popovídali co mi vlastně přivádí a poté přizvala  paní Kůsovou. Konkrétě jsem tedy přednesl své požadavky a vše bylo akceptováno. Byla mi popsána činnost  vlastní kanceláře a vysvětleny benefity, které nájemcům poskytujete, tj. ověření solventnosti a povahy zájemců o pronájem. Dále jsme se sešli s oběma dámami v naší chaloupce a vlastní prostory jsem představil. Následovalo fotografování, a to již jsme se domluvili, že se na mě nemusí vázat, neb pracuji v nepřetržitém provozu a doma jsem různě. Předal jsem tedy rovnou klíče. Na focení již přijela paní Kůsová bez mé asistence a chudák musela odtahat plno nevhodných předmětů, aby byli fotografie dokonalé - a že byly… Když jsem na ně dostal odkaz ohledně schválení, hned jsem musel reagovat s tím, kde že kde je ten hezký byt a že bych si ho pronajal sám… Syn (20) po shlédnutí fotografií pravil: „Ti by pronajali i Chánov“. Dále ani nevím, kolik se u nás dívalo lidí, protože veškerá činnost paní Kůsové probíhala bez našeho zúčastnění. Pak jen byla schůzka s potencionálním zájemcem, který se chtěl domluvit na možných úpravách a poslední schůzka pak bylo vlastní předání bytu. Za mě tedy jako za zákazníka: Plně profesionální přístup. Vlastně anonymní práce paní Kůsové, že jsem nebyl vůbec kontaktován a o nic jsem se nemusel starat. Vlastní výběr také na jedničku, nájemník mi vyhovuje.

Celá akce, na to, že se do ní promítly Vánoční svátky, proběhla velmi rychle s výborným výsledkem. Tedy velká jednička s mnoha hvězdičkami.