311 623 447 info@domov-beroun.cz

Dobrý den, 

chtěl bych Vám tímto jako společnosti Domov - realitní společnost s.r o. poděkovat za prodej nemovitosti v Polepech u Kolína. Rád bych ovšem vyzdvihl práci a profesionální přístup Vašeho makléře pana Lukáše Rosenbauma. Již od první schůzky jsem s ním měl pocit, že jednám s člověkem na svém míste, který předmětné věci rozumí, což se i při následných jednáních potvrdilo. Vystupování jmenovaného makléře bylo vždy vstřícné a příjemné. Vzhledem k tomu, že s prodejem nemovitostí nemám žádné zkušenosti, rozhodl jsem se využít pro prodej takovouto cestu, tuďíž využít Vašich služeb a musím řict, že jsem byl nad očekávání maximálně spokojen. 

Takhle nějak jsem si to představoval " uhradím provizi a o nic se v podstatě nemusím starat ". Tím chci říct, že díky panu Rosenbaumovi jsem nic nemusel zařizovat, prakticky o vše se postaral on sám. Dále bych rád samozřejmě poděkoval práci Vašeho právního úseku i Vašemu vedení, s kterým jsem byl taktéž nadmíru spokojený. 

Jak jsem již zmínil, se spoluprácí s jmenovaným makléřem a celkově s Vámi, jako společností, jsem byl nadmíru spokojen. A to i vzhledem k tomu, že se při prodeji vyskytlo, pár komplikací, které jsme spolu občas řešili i v jakoukoliv denní dobu což je dle mého názoru známka profesionálního přístupu. Ve zkratce: mám po pracovní době, tak co bych to řešil. Ovšem panu Rosenbaumovi, mohl člověk zavolat ráno či večer a pokaždé byl jeho přístup příjemný, kdy následně daný problém v co nejkratší době vyřešil.

Pokud někdy budu řešit prodej či koupi další nemovitostí, rozhodně se na Vás opět obrátím. 

Děkuji a přeji jak panu makléři tak celé Vaší společnosti mnoho pracovních úspěchů. 

S pozdravem, Tomáš Votlučka