311 623 447 info@domov-beroun.cz

Služby pro developery

Společnost Domov Reality nabízí komplexní služby v oblasti developerských projektů. Podporujeme developery již od počáteční fáze záměru a pomáháme jim vydat se tím správným obchodním směrem, aby bylo dosaženo maximálního potenciálu projektu.

Služby pro developery

Dlouhodobě se zaměřujeme na rezidenční developerské projekty nejen na Berounsku, Praze - Západ, ale na všech zajímavých místech v České republice.

Jsme tady pro Vás, s námi prodáte svůj projekt rychle, profesionálně a hlavně se ziskem.

1) Příprava projektu
2) Koordinace marketingu developerského projektu
3) Prodejní fáze
4) Právní servis
5) Finanční služby
6) Správa nemovitosti

1. Příprava projektu

Vyhledáváme vhodné nemovitosti pro development a nabízíme poradenství už při jejich nákupu. Pomůžeme s posouzením projektu a prodejního plánu. Doporučíme, jak nastavit cenovou i prodejní strategii. Sledujeme pravidelně rezidenční trh, porovnáváme konkurenční projekty, pracujeme s cenovými mapami, ale především máme vlastní ověřené informace z realizovaných projektů.

Na základě zkušeností našich makléřů ve spolupráci s designery spoluvytváříme nejvhodnější dispozice bytů, konzultujeme rozvržení mixu bytů a pomáháme i při výběru standardů.

Příprava projektu

2. Koordinace marketingu developerského projektu

Zajistíme vám veškeré potřebné materiály a postaráme se, aby váš developerský projekt byl vidět a měl svoji vlastní jedinečnou identitu. Inzerujeme v tištěných i elektronických médiích, na všech realitních serverech, na akcích a mezi VIP klienty. Pracujeme s aktivní databází stovek zájemců o kvalitní bydlení. Natáčíme nemovitosti a promovidea k projektům. Pečlivě připravíme webové stránky i fotorealistické vizualizace na míru a postaráme se o zhotovení katalogových listů i všech potřebných materiálů směřujících k prodeji nemovitosti.

Marketing

3. Prodejní fáze

Zajišťujeme prohlídky bytů developerského projektu. Koordinujeme komunikaci mezi developerem a zájemci o byty v projektu a podporujeme klienty v rozhodování o koupi. Vedeme jednání s klienty, organizujeme schůzky s právními zástupci. Nabízíme poradenství a komunikaci s klienty ve všech etapách příprav až k podpisu smluv. Vždy průběžně vyhodnocujeme zpětnou vazbu a hledáme postupy, vedoucí ke zkvalitnění prodeje bytů.

Prodej

4. Právní servis

Naše právní oddělení zajistí přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu: rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy, kupní smlouvy, advokátní úschovy, prohlášení vlastníka, zakládání SVJ a další. Obstaráme komunikaci s úřady.

Právní servis

5. Finanční služby

Poskytujeme komplexní finanční poradenství se specializací na financování nemovitostí a investiční poradenství. Klientům vyjednáme nejvýhodnější podmínky hypotečního úvěru. Pro bankovní společnost připravíme potřebné podklady k prodávané nemovitosti a provedeme klienty procesem získání a průběhu hypotéky.

V případě potřeby rádi pomůžeme developerovi se zajištěním projektového financování.

Finanční služby

6. Správa nemovitosti

Novým majitelům jsme schopni zajistit i následné služby, jako je správa nemovitosti. Nemovitosti spravujeme jak po ekonomické, tak i technické stránce.

Naším cílem je spokojenost a maximální pohodlí klientů, kdy veškeré starosti o nemovitost přenechají nám.

Správa nemovitosti

 

Vybrané reference

Za dobu našeho působení na realitním trhu jsme měli možnost účastnit se prodeje celé řady úspěšných developerských projektů a to ve výhradním zastoupení. Přesvědčíme Vás, že Domov je pro úspěšnou realizaci a prodej developerského projektu správná volba.

Pozemky Liteň
Pozemky Liteň
Nová Chýně
Nová Chýně
Beroun Hills
Beroun Hills

V současné době zajišťujeme prodej několika developerských projektů v našem okolí. Bližší informace naleznete na našem webu v sekci nová výstavba.