311 623 447 info@domov-beroun.cz

Správa tržních pronájmů bytů, domů a nebytových prostor

Vlastníte byt, dům či nebytový prostor a chcete ho pronajímat? Nechcete mít s pronájmem či nájemcem starosti? Jste z daleka a nemůžete nemovitost hlídat? Nabízíme Vám správu Vaší nemovitosti.

Nemusíte se zabývat žádnými problémy s nemovitostí, nájemcem ani platbami. Díky tomu se můžete naplno věnovat svým pracovním povinnostem či koníčkům a nemusíte mít starosti o svou nemovitost. Vyhnete se přímému jednání s nájemci, budeme za Vás kontrolovat a vybírat nájemné. Proto správu nemovitostí využívá nejen česká, ale velmi často i zahraniční klientela.

Tuto službu nabízíme klientům již od roku 2000, díky tomu máme bohaté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

Správa nemovitostí zahrnuje:

  1. Určení tržní ceny nemovitosti – Po osobní návštěvě odborníka Vám dokážeme poměrně přesně určit cenu, za kterou se nemovitost pronajme.
  2. Nalezení vhodného nájemce – díky naší realitní kanceláři jsme schopni byt obsadit a najít vhodného nájemce. Máme letité zkušenosti s jejich výběrem.
  3. Příprava a podpis potřebných dokumentů – Nájemní smlouva je sepsána tak, aby ochránila majitele nemovitosti před neplatiči.
  4. Zajištění převodu médií (plyn, elektřina) – V případě zájmu jsme schopni pomoci s převodem médií na nájemce.
  5. Předání bytu spolu se seznamem vybavení - Předávaný byt je vždy uklizen a připraven k pronájmu. Spolu s nájemní smlouvou podepisuje nájemce i předávací protokol, ve kterém je mimo stavů měřidel zapsáno i vybavení bytu.
  6. Kontrola včasného placení nájemného a upomínání nájemce
  7. Roční pře-účtování služeb nájemci – Při ukončení nájemního poměru, popřípadě jednou ročně, když obdržíte od správce domu vyúčtování, zajišťujeme pře-účtování na nájemce.

Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
phone: email: fname: