311 623 447 info@domov-beroun.cz

Vyjednání výhodnější ceny a právní podpora při nákupu nemovitosti

Chystáte se kupovat svou vysněnou nemovitost, ale neorientujete se v realitní problematice? 

​​

Bojíte se koupit nemovitost přímo od majitele či nevěříte zprostředkovateli obchodu? Nerozumíte smlouvám, které jsou velmi důležitou součástí realitní transakce? A především byste rádi ušetřili peníze? Pak se na nás s důvěrou obraťte. 
Nabízíme Vám novou službu. Budeme Vaši osobní poradci, jako profesionálové vyjednáme lepší kupní cenu, prověříme nemovitost a budeme celý proces prodeje hlídat, takzvaně Vám budeme krýt záda.

 

Účastníme se prohlídek

Jakmile máte vybranou svou vysněnou nemovitost, účastníme se druhého kola prohlídky, kdy si nemovitost fyzicky prohlédneme, upozorníme na zjevné a případné běžně se opakující technické problémy, kterými nemovitost může trpět. Klademe vhodné otázky prodávajícím a všímáme si důležitých aspektů nemovitosti.    

Kontrola právního stavu nemovitosti 

Nemovitost prověříme po právní stránce, pomůžeme najít případné vady a díky získaným zkušenostem minimalizujeme rizika. Naše služba Vám proto může ušetřit spoustu starostí, peněz a hlavně času.

Vyjednáme lepší cenu

Díky osobní prohlídce nemovitosti, perfektní znalosti trhu a reálných cen jsme pak schopni s majitelem či makléřem, který má prodej na starosti, lépe jednat a vhodně argumentovat, abychom Vám vyjednali slevu. Přeci jen makléř či prodávající s profesionálem jedná jinak než s Vámi, koncovým klientem. Je to náš denní chleba a vy díky tomu šetříte své finance, které pak můžete raději použít třeba na vybavení nemovitosti či jiné lepší využití.

Ohlídáme smlouvy a úschovu

Dohlédneme za Vás na kompletní právní dokumentaci spojenou s převodem a ohlídáme celý peněžní tok přes úschovu peněz (my doporučíme, vy rozhodnete). Bohužel v dnešní době stále dochází k množství podvodů a chyb při převodech nemovitostí. Proto doporučujeme nákup nemovitosti svěřit odborníkům.   

Pomůžeme se zajištěním vhodného financování

Financování je základem každého obchodu. Proto je důležité mít v této záležitosti jasno (zda si mohu půjčit a kolik) a být připraven. Spolupracujeme s vyzkoušenými bankami, jejichž cílem je sestavit Vám ty nejvýhodnější nabídky. S námi ušetříte!