311 623 447 info@domov-beroun.cz

Mise Nový Domov: Dejte si do těla, pomozte bydlet a vyhrajte dovolenou pro vás a vaše blízké

Ve spolupráci se Super Kruháčem jsme pro vás připravili soutěž, na jejímž konci vyhraje šťastný výherce zájezd v hodnotě 30.000 Kč do destinace dle vlastního výběru. A co musíte udělat pro to, abyste se dostali do slosování?

Základním předpokladem pro to, abyste se přiblížili výhře a dostali se do užšího výběru, jsou pravidelné tréninky na Super Kruháči a ve sportovním komplexu v Králově Dvoře SPORT D5. Za každý libovolný trénink obdržíte 1 bod, což nahrává všem sportovním nadšencům nebo těm, kteří se rozhodli zatočit s přebytečnými zimními kily.

Aby ovšem nebyli sportovci v jednoznačné výhodě, šanci dostanou i ti, kteří mají kontakty a nebojí se je využít. Body totiž připadnou i každému, kdo nám doporučí nemovitost, která se v období do 31.10.2019 prodá nebo pronajme. Za pronajatou nemovitost získáte bodů 6 a za prodanou nemovitost bodů 15.

Do slosování se poté dostane 10 lidí s nejvíce body a jak již bylo zmíněno, hlavní výhrou je zájezd do libovolné destinace v hodnotě 30.000. Rozdáváme však i dodatečné výhry, a to permanentku na 5 vstupů na Super Kruháč nebo 1 hodinu v sauně pro dvě osoby za zprostředkování nájmu. Za zprostředkování prodeje poté dostanete permanentku rovnou na 10 vstupů nebo dvě hodiny v sauně. 

Vstupy na Super Kruháč se vám započítávají automaticky, ve SPORT D5 se však nezapomeňte zapsat na recepci do formuláře, aby se vám daný vstup počítal. Budete-li posílat tipy na nemovitosti, zašlete je na mail jan.kindl@domov-beroun.cza do kopie dejte emailovou adresu michal@superkruhac.cz Heslo je Super Kruháč. 

Šťastného výherce vylosujeme na společné akci v sobotu 16. listopadu 2019!

zpět na výběr článků