311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pro kupující

Chcete se přestěhovat do většího, menšího, úspornějšího, novějšího nebo jen potřebujete něco na oddechnutí od města? Rádi pro Vás vyhledáme vhodnou nemovitost splňující všechny Vaše požadavky. Pokud jste takovou nemovitost již našli, pomůžeme Vám se zprostředkováním všech obchodních náležitostí a zajistíme hladký průběh celé koupě.

  1. Zajistíme financování
  2. Poskytujeme právní služby
  3. Hledáme nemovitosti na míru
  4. Bezpečnost transakce
  5. Školení makléřů

Zajistíme financování

Našli jste u nás vhodnou nemovitost, ale nejste si jisti jak ji ideálně financovat? Rádi Vám pomůžeme, spolupracujeme s ověřenými finančními poradci, kteří Vám vše vysvětlí a zajistí pro Vás nejlepší podmínky financování.

Právní služby

Koupě nemovitosti není jednoduchou záležitostí, proto máme vlastní firemní právníky, kteří pro naše klienty zajištují veškeré právní úkony a vyhotovují smluvní dokumentaci. Tento servis zaručuje našim klientům především kvalitu a rychlost jednotlivých právních úkonů.

Hledáme nemovitosti na míru

Pokud jste zatím nenašli tu pravou nemovitost, naši makléři Vám rádi s jejím hledáním pomohou. Naším cílem je najít nemovitost přesně podle Vašich představ. Můžete kontaktovat některého z realitních makléřů a sdělit mu Vaše požadavky popřípadě můžete vyplnit poptávkový formulář rovnou na webu. Jakmile budeme mít pro Vás připravenou vhodnou nemovitost, náš makléř Vás bude kontaktovat.

Bezpečnost transakce

Jsme členy Realitní komory ČR největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice. Řídíme se etickým kodexem a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb.

Školení makléřů

Zakládáme si na profesionálním, rychlém a proaktivním přístupu ke klientům. Naši makléři jsou proto školeni a certifikováni systémem ARKCR a jsou tak připraveni na všechny situace a nástrahy, které je třeba v realitním obchodu řešit.


Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
email: fullname: fname: