311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pro nájemce​

Hledáte dočasné bydlení, začínáte se stavět na vlastní nohy nebo se Vám právě teď nechce investovat do vlastní nemovitosti? Pomůžeme Vám s hledáním vhodného nájmu dle Vašich požadavků a představ.

  1. Právní služby
  2. Ověření pronajímatele
  3. Nalezení vhodné nemovitosti

Právní služby

Pronájem nemovitosti není jednoduchou záležitostí, proto máme vlastní právníky, kteří pro naše klienty zajištují veškeré právní úkony a vyhotovují smluvní dokumentaci. Tento servis zaručuje našim klientům především kvalitu a rychlost jednotlivých právních úkonů. Nájemní smlouva je sepsána tak, aby ochránila nájemce i pronajímatele. Spolu s nájemní smlouvou podepisuje nájemce i předávací protokol, ve kterém je mimo stavů měřidel sepsáno i vybavení bytu. Nikdy nespoléhejte na vzory smluv volně dostupných na Internetu.

Ověření pronajímatele

Hodně levný nájem nebo nesmyslná kauce, to je často prvotním impulsem k prověření pronajímatele nemovitosti. Pro klienty vždy zajistíme reference a podíváme se, zda pronajímateli nehrozí exekuce.

Nalezení vhodné nemovitosti

Pokud jste zatím nenašli tu pravou nemovitost, naši makléři Vám rádi s jejím hledáním pomohou. Naším cílem je najít nemovitost přesně podle Vašich představ. Můžete kontaktovat některého z realitních makléřů a sdělit mu Vaše požadavky popřípadě můžete vyplnit poptávkový formulář rovnou na webu. Jakmile budeme mít pro Vás připravenou vhodnou nemovitost, náš makléř Vás bude kontaktovat.


Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
fname: fullname: phone: