311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pro prodávající

Jak dobře a rychle prodat svou nemovitost? Jak dostat co nejlepší cenu? Jak se vypořádat s případnými právními vadami na nemovitosti? Podobné otázky si klade každý prodávající. Ty z Vás, kteří se rozhodnou prodávat nemovitost prostřednictvím naší kanceláře, seznámíme se vším důležitým, s čím se při prodeji setkáte. Představíme Vám moderní metody prodeje, díky kterým dokážeme nemovitost prodat za nejvyšší cenu.

Jelikož prodej nemovitosti je časově, právně i administrativně náročný proces, budeme Vaším průvodcem celým obchodem. Uděláme maximum proto, abychom pro Vás vše co nejvíce zjednodušili. Spoluprací s námi tak získáte možnost celý proces značně urychlit, dosáhnout nejvyšší možné prodejní ceny a ušetřit si nemalé množství starostí.

  1. Tržní odhad zdarma
  2. Maximální tržní cena
  3. Známe Berounsko jako svoje boty
  4. Právní služby
  5. Bezpečnost transakce
  6. Profesionální prezentace Vaší nemovitosti
  7. Vlastní databáze poptávajících
  8. Školení makléřů

Tržní odhad zdarma

Klientům, kteří přes nás prodají či pronajmou svou nemovitost, vypracujeme tržní ocenění zdarma v rámci realitního servisu. Odhady zpracovávají naši realitní specialisté, kteří mají letité zkušenosti z realitního trhu.

Maximální tržní cena

Jednou z našich priorit je prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou tržní cenu. Hodnotu se snažíme určovat přiměřeně, aby se nemovitost nestala neprodejnou. Makléř s Vámi po celou dobu inzerce konzultuje poptávky a počet shlédnutí inzerátu. Podle toho se případně pracuje s cenou tak, abychom nabídku neznehodnotili a neubrali na její důvěryhodnosti, raději vyčkáme a prodáme opravdovému zájemci.

Známe Berounsko jako svoje boty

Specializujeme se na region Berounska a Prahy – západ. Perfektně známe místní region a jeho specifika, proto dokážeme Vaši nemovitost nejlépe zobchodovat.

Právní služby

Koupě nemovitosti není jednoduchou záležitostí, proto máme vlastní firemní právníky, kteří pro naše klienty zajišťují veškeré právní úkony a vyhotovují smluvní dokumentaci. Tento servis zaručuje našim klientům především kvalitu a rychlost jednotlivých právních úkonů.

Bezpečnost transakce

Jsme členy Realitní komory ČR – největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice. Řídíme se etickým kodexem a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb. U všech uzavíraných obchodních případů dbáme na maximální bezpečnost a transparentnost obchodu pro obě strany. Peníze jsou vždy chráněné úschovou kupní ceny podle Vašeho výběru. Samozřejmostí je pojištění kanceláře.

Profesionální prezentace Vaší nemovitosti

Široká profesionální prezentace Vaší nemovitosti – tištěná reklama (časopisy, letáky, plakáty), on-line reklama (internetové realitní servery – více jak 50 serverů, vlastní web, facebook, google, seznam), venkovní reklama (bannery, vývěsky), profesionální fotografie a videoprohlídky. V záplavě tisíců nabídek bude více vidět právě Vaše nemovitost.

Vlastní databáze poptávajících

Vaši nemovitost nabídneme aktivním poptávajícím z naší interní databáze.

Školení makléřů

Zakládáme si na profesionálním, rychlém a proaktivním přístupu ke klientům. Naši makléři jsou proto školeni a certifikováni systémem Asociace Realitních Kanceláří ČR a jsou tak připraveni na všechny situace a nástrahy, které je třeba v realitním obchodu řešit.


Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
fname: email: