311 623 447 info@domov-beroun.cz

Pro pronajímatele

Vlastníte byt, dům či nebytový prostor a chcete ho pronajmout? Svěřte nám jej a my vyhledáme vhodné zájemce, kteří splní veškeré Vaše podmínky a očekávání. Zprostředkujeme za Vás všechny administrativní náležitosti, a pokud se chystáte pronajímat svou nemovitost poprvé, rádi Vám poskytneme užitečné rady.

  1. Prověřujeme nájemce a jejich bonitu
  2. Tržní odhad zdarma
  3. Známe Berounsko jako svoje boty
  4. Právní služby
  5. A co je na tom všem nejlepší?

Prověřujeme nájemce a jejich bonitu

Najít pro svou nemovitost spolehlivého a bonitního nájemce je velmi obtížné, proto Vám s hledáním rádi pomůžeme. Nájemce vždy vybíráme s maximální pečlivostí a na základě našich dlouholetých  bohatých zkušeností. Nájemce za Vás prověříme pomocí naší interní databáze, referencí od zaměstnavatele nebo předchozího pronajímatele a prohlídky sjednáme jen s těmi, kteří budou jevit opravdový zájem o pronájem a splňovat Vaše podmínky.


Tržní odhad zdarma

Klientům, kteří přes nás prodají či pronajmou svou nemovitost, vypracujeme tržní ocenění zdarma v rámci realitního servisu. Odhady zpracovávají naši realitní specialisté, kteří mají letité zkušenosti z realitního trhu. Po osobní návštěvě Vám proto dokážeme poměrně přesně určit cenu, za kterou se nemovitost pronajme. Když nájemník skončí, zajistíme Vám nového v co nejkratší době, abyste při zbytečně vzniklé prodlevě neprodělávali.

Známe Berounsko jako svoje boty

Specializujeme se na region Berounska a Prahy – západ. Perfektně známe místní region a jeho specifika, proto dokážeme Vaši nemovitost nejlépe zobchodovat.

Právní služby

Nikdy nespoléhejte na vzory smluv volně dostupných na Internetu. Pokud plánujete nemovitost pronajímat opakovaně, určitě se Vám vyplatí požádat o vypracování kvalitní nájemní smlouvy. Pronájem nemovitosti není jednoduchou záležitostí, proto máme vlastní firemní právníky, kteří pro naše klienty zajištují veškeré právní úkony a vyhotovují smluvní dokumentaci. Tento servis zaručuje našim klientům především kvalitu a rychlost jednotlivých právních úkonů. Nájemní smlouva je sepsána tak, aby ochránila majitele nemovitosti před neplatiči a problémovými nájemníky. Spolu s nájemní smlouvou podepisuje nájemce i předávací protokol, ve kterém je mimo stavů měřidel zapsáno i vybavení bytu.

A co je na tom všem nejlepší?

Pro pronajímatele je celý servis zdarma. Provizi platí nájemce.

Nechcete mít s pronájmem či nájemcem starosti? Jste z daleka a nemůžete nemovitost hlídat? Nabízíme Vám kompletní správu Vaší nemovitosti.


Máte zájem o tuto službu? Napište nám!

*
*
*
*
phone: lname: fname: fullname: