311 623 447 info@domov-beroun.cz

Soutěž „Berounsko je můj domov“ 

Soutěž o čtečku knih Amazon New Kindle (8)

Soutěž bude probíhat od 04.09. 2017 do 05.10. 2017 -> na facebookové stránce Domov - realitní kancelář
Kompletní pravidla jsou k nahlédnutí v PDF souboru.


Hrajeme o ceny:

1. místo – čtečka knih Amazon New Kindle (8)

2. místo – 1x Hibernal (vinařství Nechory) - jakostní víno s přívlastkem 2016, pozdní sběr, polosuché a 1x Tramín červený - Jakostní víno s přívlastkem 2016, výběr z hroznů, polosuché

3. místo – 1x Hibernal (vinařství Nechory) - jakostní víno s přívlastkem 2016, pozdní sběr, polosuché
 

Pravidla soutěže a způsob určení vítězů:

Úkolem soutěžících je pořídit fotografii symbolizující a vystihující tematicky jakýmkoliv způsobem domov (např. osoby, stavby, zvířata či příroda). Fotografie by měla být pořízena v regionu Berounska. Příspěvky je možno zaslat prostřednictvím zpráv na FB stránce Domov – realitní kancelář.

Fotografie budou zveřejněny na facebookové stránce FB stránce Domov – realitní kancelář, kde budou ostatní uživatelé hlasovat, která fotografie se jim nejvíce líbí. 1 “like” = 1 hlas.

 
Kromě Vašich liků/hlasů přidělí v závěru soutěže 3členná porota bonusové hlasy pro 3 fotografie, které se jí budou nejvíce líbit, a to tak, že:

1. nejlepší: 30 bonusových hlasů

2. nejlepší: 20 bonusových hlasů
3. nejlepší: 10 bonusových hlasů


Definitivními výherci se tedy stanou autoři fotografií, které získají celkově nejvíce hlasů (like) včetně bonusových hlasů. Podmínkou účasti v soutěži je dát like FB stránce Domov – realitní kancelář.

Výherci budou vyhlášeni na našich facebook stránkách 6.10.2017

 

Jak by měla fotografie vypadat?

Fotografie by měla mít minimální rozlišení 1920x1080. Fotografii v tomto rozlišení zvládne pořídit již i většina smartphonů a každý fotoaparát. Fotografie je možné jakkoliv upravovat v PC. 


Kompletní pravidla jsou k nahlédnutí v PDF souboru.

zpět na výběr článků