311 623 447 info@domov-beroun.cz

Chcete prodat svou nemovitost?

Proč spolupracovat právě s námi?

Specialisté na Berounsko

Specialisté na Berounsko

  • Specializujeme se na region Berounska a Prahu. Perfektně známe místní region a jeho specifika, proto dokážeme Vaši nemovitost nejlépe zobchodovat.
  • Jsme rodinná firma s tradicí již od roku 1994.
Prodáme za nejvyšší cenu

Prodáme za nejvyšší cenu

  • Moderní metody prezentace Vaší nemovitosti. V záplavě stovek nabídek bude více vidět právě Vaše nemovitost.
  • U všech uzavíraných obchodních případů dbáme na maximální bezpečnost a transparentnost obchodu pro obě strany. Peníze jsou vždy chráněné úschovou kupní ceny. Samozřejmostí je pojištění kanceláře.
Profesionální služby

Profesionální služby

  • Jsme členy Realitní komory ČR – největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice. Řídíme se etickým kodexem a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb.
  • Naši makléři jsou certifikovanými specialisty.

Svěřte nám prodej Vaší nemovitosti – vyberte si svého realitního makléře, který Vás provede celým obchodem a bude osobně zodpovídat za úspěšný obchod.

Chcete najít kupce / nájemce na svou nemovitost? Napište nám!

*
*
*
email: phone:
captchaNačtete nový obrázek

* - toto pole je nutno vyplnit

Reference

Reference: Jiří Janák

Chtěl bych moc poděkovat za prodej mého bytu pomocí paní Rosenbergové. Byl jsem moc spokojen obzvláště za její profesionální přístup, kde platilo vše co jsme si řekli, vždy to bylo v dohodnutém termínu a s ničím nebyl žádný problém.

Reference: Iva Horová

Děkuji panu Rosenbaumovi za profesionálně odvedenou práci při pronájmu bytu. Jeho vstřícný a sympatický přístup ke klientovi je v dnešní době opravdu vzácností.